Справа № 2/325/508/201
325/1172/16-ц
про залишення позовної заяви без розгляду
05 жовтня 2016 року смт. Приазовське
Приазовський районний суд Запорізької області
у складі головуючого: судді Діденко Є.В.,
за участю секретаря Олексюк І.В.,
в процесі розгляду в судовому засіданні в приміщенні Приазовського районного суду Запорізької області цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ОСОБА_1 звернулася до Приазовського районного суду Запорізької області суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб, укладений між нею і відповідачем 28.02.2014 року у виконавчому комітеті Ботіївської сільської ради Приазовського району Донецької області, актовий запис № 1.
В судове засідання сторони не з'явились.
Позивач ОСОБА_1 надала до суду заяву, в якій просить залишити поданий нею позов без розгляду, оскільки вони з відповідачем примирились.
Відповідно до вимог п. 5 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Приймаючи до уваги наявність заяви позивача ОСОБА_1 про залишення без розгляду поданої нею позовної заяви, керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Запорізької області через Приазовський районний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня її проголошення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя Є.В. Діденко