Справа № 344/11071/16-п
Провадження № 3/344/3666/16
04 жовтня 2016 року м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Зеленко О.В., розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН НОМЕР_1, жительки м. Івано-Франківська, вул. Івасюка, 46/142, головного бухгалтера ліквідаційної комісії КП “Аварійна служба ЄРЦ”, за ч. 1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Як вбачається з протоколу № 94 серії АА №800841 від 08.07.2016, головний бухгалтер ліквідаційної комісії КП “Аварійна служба ЄРЦ” ОСОБА_1 допустила порушення перерахування податку на доходи фізичних осіб, п. 168.1 ст. 168, п.171.2 ст. 171, п. 176.2 ст.176 Податкового кодексу України (період з 01.01.2013 по 31.05.2016). Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в судове засідання з'явилася, вину визнала. Щиро кається у вчиненому правопорушенні.
Роз'яснивши ОСОБА_1 вимоги ст.268 КУпАП, заслухавши її пояснення, дослідивши матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Згідно з положеннями ст. 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно ст. 23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.
Вина ОСОБА_1 у вчиненому доводиться даними з протоколу №94 серії АА №800841 від 08.07.2016 про адміністративне правопорушення, актом №423/09-19-14-06/19400110, складеного 23.06.2016 Головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області.
Відповідно до ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до ст. 247 п.7 КУпАП розпочате провадження по адміністративній справі підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
З матеріалів справи вбачається, що 23.06.2016 року виявлено факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. ст. 163-4 КУпАП та складено відповідний акт .
Таким чином вважаю, що оскільки строки накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_1 на момент розгляду справи закінчились, то провадження по справі слід закрити за закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Керуючись ст.ст. 38, 268, 283- 285, 287-289, 247 п.7 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Провадження в справі щодо ОСОБА_1 за ч.1 ст. 163-4 КУпАП. закрити на підставі ст. 38, п.7 ст.247 КУпАП у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Івано-Франківської області через Івано-Франківський міський суд упродовж десяти днів з дня ухвалення постанови.
Суддя О.Зеленко