Ухвала від 30.09.2016 по справі 642/4017/16-ц

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження №22ц/790/6242/16

Справа №642/4027/16 Головуючий1 інстанції - Євтіфієв В.М.

Категорія: інші Доповідач - Кіпенко І.С.

УХВАЛА

30 вересня 2016 року суддя судової колегії судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області Кіпенко І.С., у порядку вимог ст.297 ЦПК України розглянув цивільну справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ратіо Інвест» на ухвалу Ленінського районного суду м. Харкова від 19 липня 2016 року за заявою ОСОБА_3 про забезпечення позову по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5 про стягнення коштів,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Ленінського районного суду м. Харкова від 19 липня 2016 року заяву ОСОБА_3 задоволено частково.

Вказану ухвалу ТОВ «Фінансова компанія «Ратіо Інвест» оскаржила у апеляційному порядку.

Ухвалою судді судової колегії судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області від 12 вересня 2016 року апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ратіо Інвест» на ухвалу Ленінського районного суду м.Харкова від 19 липня 2016 року залишено без руху та надано строк для виконання вимог ст.295 ЦПК України.

Апелянтом вимоги ухвали від 12 вересня 2016 року виконано в повному обсязі.

Також, разом з апеляційною скаргою ТОВ «Фінансова компанія «Ратіо Інвест» надало заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Ленінського районного суду м.Харкова від 19 липня 2016 року.

Вимогами ст.ст.73, 294 ЦПК України передбачено строки оскарження в апеляційному порядку рішень та ухвал суду першої інстанції. При цьому суд поновлює або продовжує строк, встановлений законом або судом, за клопотанням сторони або іншої особи у разі його пропущення з поважних причин.

Причини пропуску вказаного строку, надані апелянтом, вважаю поважними, а строк таким, що підлягає поновленню.

Оскільки, апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ратіо Інвест» на ухвалу Ленінського районного суду м. Харкова від 19 липня 2016 рокуоформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, підстав для залишення апеляційної скарги без руху немає.

У зв'язку з цим, вважаю можливим відкрити апеляційне провадження по справі.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя,

УХВАЛИВ:

Поновити Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ратіо Інвест» строк на апеляційне оскарження ухвали Ленінського районного суду м. Харкова від 19 липня 2016 року.

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ратіо Інвест» на ухвалу Ленінського районного суду м. Харкова від 19 липня 2016 року за заявою ОСОБА_3 про забезпечення позову по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5 про стягнення коштів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя -

Попередній документ
61721755
Наступний документ
61721757
Інформація про рішення:
№ рішення: 61721756
№ справи: 642/4017/16-ц
Дата рішення: 30.09.2016
Дата публікації: 05.10.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Харківської області
Категорія справи: