Ухвала від 29.09.2016 по справі 818/1222/16

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

29 вересня 2016 р. Справа № 818/1222/16

Суддя Сумського окружного адміністративного суду Павлічек В.О., розглянувши матеріали адміністративного позову Державної екологічної інспекції у Сумській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Клото" про зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

До Сумського окружного адміністративного суду звернулася Державна екологічна інспекція у Сумській області з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Клото", в якому просить зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Клото№ допустити до проведення планового заходу державного нагляду (контролю) посадових осіб Державної екологічної інспекції у Сумській області.

Поданий адміністративний позов підлягає залишенню без руху, оскільки поданий з порушенням ст.106 КАС України.

За приписами ч. 4 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.

Відповідно до ч. 7 ст. 56 КАС України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.

Згідно ч. 2 ст. 58 КАС України повноваження законних представників підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду чи факт родинних, опікунських тощо відносин з особою, інтереси якої вони представляють. Засвідчені підписом судді копії цих документів приєднуються до справи.

Як вбачається з матеріалів, адміністративний позов Державної екологічної інспекції у Сумській області підписано заступником начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області ОСОБА_1, однак, документ, який підтверджує його повноваження на підписання адміністративного позову в матеріалах відсутній, надано лише копію наказу про призначення ОСОБА_1 на посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області.

Враховуючи вищевикладене, позивачу необхідно надати документ, який підтверджує повноваження на підписання адміністративного позову заступником начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області ОСОБА_1

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Керуючись ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Державної екологічної інспекції у Сумській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Клото" про зобов'язання вчинити дії - залишити без руху.

Встановити позивачу семиденний строк з дня одержання даної ухвали для усунення недоліків.

У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною та підлягає поверненню заявникові.

Копію даної ухвали направити особі, що звернулась із адміністративним позовом.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня отримання її копії.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя В.О. Павлічек