Ухвала від 28.09.2016 по справі 804/25/16

УХВАЛА

28 вересня 2016 р. Справа №804/25/16

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Турової О.М.

розглянувши в порядку письмового провадження у місті Дніпро питання про поновлення провадження в адміністративній справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Бабушкінському районі м. Дніпропетровська до Товариства з обмеженою відповідальністю "Укркотлосервіс" про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом Управління Пенсійного фонду України в Бабушкінському районі м.Дніпропетровська до Товариства з додатковою відповідальністю «Укркотлосервіс» про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26.01.2016 року провадження у справі №804/25/16 зупинено до надання витребуваних доказів.

Згідно ч.5 ст. 156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій воно було зупинено.

Станом на 28.09.2016р. витребувані судом докази надані не були.

З огляду на означене, та враховуючи значний час для надання витребуваних судом доказів ухвалою суду від 26.01.2016 року, суд вважає за необхідне поновити провадження у справі №804/25/16.

Керуючись ст.ст. 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Поновити провадження в адміністративній справі №804/25/16 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Бабушкінському районі м.Дніпропетровська до Товариства з додатковою відповідальністю «Укркотлосервіс» про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.

Наступний розгляд справи призначити на 13.10.2016р. о 16:30.

Управлінню Пенсійного фонду України в Бабушкінському районі м.Дніпропетровська надати у наступне судове засідання докази витребувані ухвалою суду від 26.01.2016 року.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
61678464
Наступний документ
61678466
Інформація про рішення:
№ рішення: 61678465
№ справи: 804/25/16
Дата рішення: 28.09.2016
Дата публікації: 05.10.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл