Справа № 208/1693/2012
іменем України
16.03.2012 Калинівський районний суд Вінницької області Копчинський В. І. , розглянувши матеріали, що надійшли від Калинівського ВДАІ
про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , працюючого ст.інструктором в/ч 3028 «Ягуар»,
за ст.130 ч.1 КУпАП,
23.02.2012 року о 15 год. 50 хв. в с.Корделівка ОСОБА_1 керував транспортним засобом - автомобілем «ВАЗ 2108» д.н.з. НОМЕР_1 , будучи в стані алкогольного сп'яніння. Огляд на стан алкогольного сп'яніння проводився за допомогою приладу «Драгер».
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ст.130 ч.1 КУпАП.
Свою вину ОСОБА_1 визнав, також вона доведена матеріалами справи.
На підставі викладеного та керуючись ст.130 ч.1 КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ст.130 ч.1 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 150 (сто п'ятдесят) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 2550 (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят) грн. в доход держави.
Постанова може бути оскарженою до апеляційного суду Вінницької області протягом 10 днів після винесення.
Суддя :В. І. Копчинський