Ухвала від 27.09.2016 по справі 10/206/б

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

"27" вересня 2016 р. Справа № 10/206/б

За заявою відкритого акціонерного товариства "Райффайзен банк Аваль" в особі Чернівецької обласної дирекції ВАТ "Райффайзен банк Аваль", м. Чернівці

до товариства з обмеженою відповідальністю "Агро-Прогрес", с. Тереблече Глибоцького району Чернівецької області

про визнання банкрутом

Суддя Т.І. Ковальчук

Представники:

ПАТ "Державний ощадний банк України" - Роскрут О.С., дов. від 15.04.2016 р.

ОСОБА_2

Ліквідатор - не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

Ухвалою господарського суду Чернівецької області від 10.09.2008 р. за заявою ВАТ "Райффайзен банк Аваль" в особі Чернівецької обласної дирекції порушено справу про банкрутство ТОВ "Агро-Прогрес", ухвалою від 10.11.2008 р. уведено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Вікнянську Т.В.

Оголошення про порушення справи про банкрутство опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" від 27.11.2008 р. № 223.

Постановою від 24.01.2011 р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено розпорядника майна Вікнянську Т.В.

Ухвалою від 13.09.2012 р. арбітражного керуючого Вікнянську Т.В. звільнено від виконання обов'язків ліквідатора банкрута, новим ліквідатором призначено арбітражного керуючого Комерзана З.Д.

Ухвалою від 06.12.2012 р. достроково припинено повноваження ліквідатора Комерзана З.Д. за його заявою, новим ліквідатором призначено арбітражного керуючого Шевчука Т.І.

Ухвалою від 07.02.2013 р. достроково припинено повноваження арбітражного керуючого Шевчука Т.І. за його заявою, новим ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Мацьоцького О.І.

Ухвалою від 23.12.2014 р. припинено повноваження ліквідатора Мацьоцького О.І., новим ліквідатором ТОВ "Агро-Прогрес" призначено арбітражного керуючого Кукула І. Я., річний строк ліквідаційної процедури розпочався спочатку.

Ухвалою від 02.02.2016 р. строк ліквідаційної процедури продовжено на 6 місяців - до 23 червня 2016 року.

10 серпня 2016 р. у межах справи № 10/206/б від кредитора ОСОБА_2 надійшла заява про визнання погашеним кредитного договору № 201 від 24.11.2004 року та звільнення з іпотеки нерухомого майна банкрута - адмінбудинку з господарськими будівлями по АДРЕСА_1 Глибоцького району Чернівецької області та будинку тваринника з господарськими будівлями по АДРЕСА_2 Чернівецької області.

Ухвалою від 12.08.2016 р. відмовлено в прийнятті заяви ОСОБА_2 в частині вимоги про визнання погашеним договору кредиту № 201 від 24 листопада 2004 року, в частині вимоги про звільнення з-під іпотеки нерухомого майна банкрута заяву прийнято і призначено до розгляду в судовому засіданні на 27.09.2016 р. за участю кредитора ОСОБА_2, ліквідатора Кукула І.Я., ПАТ "Державний ощадний банк України", ОСОБА_2 зобов'язано надіслати копію заяви і доданих до неї документів ліквідатору Кукулу І.Я. та ПАТ "Державний ощадний банк України", докази надіслання надати суду, надати докази державної реєстрації іпотеки нерухомого майна, що належить СТОВ "Агро-Погрес", а саме: адмінбудинку з господарськими будівлями по АДРЕСА_1 Глибоцького району Чернівецької області та будинку тваринника з господарськими будівлями по АДРЕСА_2 Чернівецької області, ПАТ "Державний ощадний банку України" зобов'язано надати відзив на заяву ОСОБА_2 та докази на його обгрунтування.

Лікідатор Кукул І.Я. в судове засідання 27.09.2016 р. не з'явився, надіслав відзив на заяву ОСОБА_2 та клопотання про відкладення розгляду справи в зв'язку з тимчасовою непрацездатністю.

Представник ПАТ "Державний ощадний банк України" в судовому засіданні 27.09.2016 р. просив відкласти розгляд заяви ОСОБА_2 для надання обгрунтованого відзиву на заяву.

Заслухавши пояснення учасників судового засідання, враховуючи неявку ліквідатора Кукула І.Я., неподання ПАТ "Державний ощадний банк України" відзиву на заяву ОСОБА_2, суд вирішив відкласти розгляд заяви про звільнення майна боржника з-під іпотеки у судовому засіданні.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 1, 31, 5, 23, 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р., ст.ст. 41, 22, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд заяви в судовому засіданні відкласти на 10-00 год. 25 жовтня 2016 року за участю кредитора ОСОБА_2, ліквідатора Кукула І.Я., ПАТ "Державний ощадний банк України".

2. ПАТ "Державний ощадний банку України" надати відзив на заяву ОСОБА_2 та докази на його обгрунтування.

3. Ухвалу надіслати ОСОБА_2, ліквідатору Кукулу І.Я., ПАТ "Державний ощадний банк України".

Суддя Т.І.Ковальчук

Попередній документ
61563545
Наступний документ
61563547
Інформація про рішення:
№ рішення: 61563546
№ справи: 10/206/б
Дата рішення: 27.09.2016
Дата публікації: 29.09.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Чернівецької області
Категорія справи: Справи про банкрутство