707/2157/16-ц
2/707/1196/16
про відкриття провадження у справі та призначення до судового розгляду
23 вересня 2016 року м. Черкаси
Суддя Черкаського районного суду Черкаської області Василенко В.В., розглянувши матеріали позовної заяви Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про виселення, -
Позов відповідає вимогам ст.ст. 118-120 ЦПК України. Спір підвідомчий даному суду. З'ясовані предмет та підстави позову. Матеріали, які є у справі, дозволяють призначити справу до судового розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 122, 127 ЦПК України, -
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про виселення.
Призначити справу до судового засідання на 24 жовтня 2016 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Черкаського районного суду.
Відповідачу пропонується до судового засідання подати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Викликати в судове засідання сторони.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала в частині відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В. В. Василенко