Ухвала від 20.09.2016 по справі 904/7702/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

20.09.16р. Справа № 904/7702/16

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Спецкомунгосп", (м. Дніпро)

до Комунального підприємства "Житлове господарство Кіровського району" Дніпропетровської міської ради, (м. Дніпро)

про стягнення 27 849,82 грн.

Суддя Дубінін І.Ю.

Представники:

Від позивача: ОСОБА_1 - представник (дов. № б/н від 20.07.16р.)

від відповідача: не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецкомунгосп" (далі-позивач) звернулось до господарського суду із позовом до Комунального підприємства "Житлове господарство Кіровського району" (далі-відповідач) про стягнення 27 849,82 грн.

Сума позову складається з наступних сум: 6 099,55 грн. - 3% річних, 21 750,27 грн. - інфляційних втрат.

Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачем зобов'язань за договором на виконання робіт з прибирання прибудинкової території № 2014/11/2 від 01.11.2014 року, в частині повної та своєчасної оплати за надані послуги.

Представник позивача надав до канцелярії суду клопотання, яким долучає до матеріалів справи оригінал акту звіряння взаємних розрахунків від 01.11.2014 року.

Відповідач в судове засідання не з'явився, відзив на позов та інші витребувані судом документи не надав, причину неявки суду не повідомив, але був належним чином повідомлений про час і місце судового засідання.

Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів.

Враховуючи вищевикладене, господарський суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти у зв'язку з необхідністю повторного виклику сторін, витребування документів по справі.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 06.10.16р. на 11 год. 30 хв., що відбудеться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Володимира Винниченка (Куйбишева), 1а, кімн. № 3-304.

2. До засідання подати:

Позивачу - акт звірки взаєморозрахунків сторін (позивачу з'явитись до відповідача); оригінали додатків до позову; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичної осіб - підприємців (державний реєстратор) на відповідача; засвідчену копію довіреності представника у справу; явка в засідання представника обов'язкова.

Відповідачу - письмовий відзив на позовну заяву з підтверджуючими документами; акт звірки взаєморозрахунків сторін (позивачу з'явитись до відповідача); документи, що посвідчують правовий статус виробничої або структурної одиниці; засвідчену копію довіреності представника у справу; явка в засідання представника обов'язкова.

3. Попередити сторін, що за ухилення від вчинення дій, зазначених у цій ухвалі, до них буде застосовано штраф 1 700,00 грн., керівника буде притягнуто до відповідальності у встановленому чинним законодавством України порядку.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz

Суддя ОСОБА_2

Попередній документ
61455861
Наступний документ
61455863
Інформація про рішення:
№ рішення: 61455862
№ справи: 904/7702/16
Дата рішення: 20.09.2016
Дата публікації: 27.09.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: