Рішення від 20.09.2016 по справі 226/1590/16-ц

Справа № 226/1590/16-ц

Провадження № 2-о/226/144/2016

РІШЕННЯ

Іменем України

(вступна та резолютивна частини)

20 вересня 2016 року Димитровський міський суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Салькової В.С.,

при секретарі Пікало К.В.,

за участю представника заявника ОСОБА_1,

свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Мирнограді Донецької області цивільну справу за заявою ОСОБА_4, заінтересована особа: Мирноградський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, про встановлення факту смерті, -

ВСТАНОВИВ:

Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ч. 3 ст. 209 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_4, заінтересована особа: Мирноградський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, про встановлення факту смерті - задовольнити.

Встановити факт смерті ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Донецька, що на момент смерті мешкав за адресою: АДРЕСА_1 який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 року в місті Донецьку.

Рішення суду підлягає негайному виконанню.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд Донецької області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Повний текст рішення особи, які беруть участь у справі, можуть отримати 20 вересня 2016 року.

Суддя: В.С. Салькова

Попередній документ
61421515
Наступний документ
61421517
Інформація про рішення:
№ рішення: 61421516
№ справи: 226/1590/16-ц
Дата рішення: 20.09.2016
Дата публікації: 27.09.2016
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Мирноградський міський суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення