Справа № 296/5517/16-ц
2/296/2082/16
"20" вересня 2016 р. м.Житомир
Корольовський районний суд м. Житомира у складі:
судді Адамовича О.Й.,
за участю секретаря судового засіданняКозловець І.А.
представника позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Справу призначено до розгляду.
В судовому засіданні відповідач заявила клопотання про надання строку для примирення тривалістю в один місяць.
Дослідивши матеріали справи, та виходячи з того, що згідно ст. 111 Сімейного кодексу України судом вживаються заходи щодо примирення подружжя, враховуючи правову позицію Пленуму Верховного суду України викладеної в Постанові від 21.12.2007 №11 "Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя" суд вважає за необхідне надати сторонам строк для примирення.
З наведених вище підстав суд не приймає до уваги заперечення представника відповідача щодо надання такого строку.
Згідно п.7 ч. 1 ст. 201 ЦПК України, суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку для примирення.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.111 СК України, п.7 ч.1 ст. 201, ст. 210 ЦПК України, суд ,-
Надати сторонам строк для примирення до 20 жовтня 2016 року.
Провадження у справі зупинити до закінчення строку для примирення.
Ухвала може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира на протязі п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя О. Й. Адамович