20.09.2016 Справа № 904/4567/16
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Дмитренко Г.К. - доповідач
суддів Джихур О.В., Іванова О.Г.
при секретарі Ситниковій М.Ю.
За участю представників сторін:
від відповідача: ОСОБА_1, посвідчення № 186 від 22.01.2016 р., представник;
представник позивача та представник третьої особи в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
розглянувши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Ніко-Тайс" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 28.07.2016 року у справі № 904/4567/16
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Ніко-Тайс", м. Київ
до Васильківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, м. Васильківка
третя особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Головне управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, м. Дніпро
про стягнення 2866 грн. 60 коп.
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 28.07.2016 року (суддя Бондарєв Е.М.) відмовлено у задоволенні позову товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Ніко-Тайс" про стягнення з Васильківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області через управління Державної казначейської служби України у Васильківському районі Дніпропетровській області в рахунок відшкодування підтвердженої шкоди (втрат) у зв'язку із невиконанням рішення господарського суду Дніпропетровської області від 19.05.2009 року у справі № 28/247-09 на загальну суму 2 866 грн. 60 коп.
Не погоджуючись з рішенням суду, товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Ніко-Тайс" звернулось з апеляційною скаргою, в якій просить зазначене рішення скасувати, посилаючись на невідповідність висновків, викладених у рішенні суду, обставинам справи та порушення судом норм процесуального права.
Враховуючи, що:
- представник позивача та представник третьої особи в судове засідання не з'явився;
- з метою забезпечення рівності та змагальності всіх учасників судового процесу, колегія суддів вважає за доцільне розгляд апеляційної скарги відкласти.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Розгляд апеляційної скарги відкласти на 25.10.2016р. на 14:20. Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65, в залі засідань № 507.
Васильківському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області надати відзив на апеляційну скаргу, з урахуванням викладених в ній доводів.
Явка представників сторін та представника третьої особи у судове засідання обов'язкова.
Головуючий суддя Г.К. Дмитренко
Суддя О.В. Джихур
Суддя О.Г. Іванов