19.09.2016 р. Справа № 914/1822/16
Господарський суд Львівської області розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи:
за позовом: до відповідача:ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “ЕКО”, м.Київ ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “Бізнес Контакт”, м.Новояворівськ Львівської області
про: зобов”язання вчинити дії.
Суддя Кітаєва С.Б.
Представники сторін:
не викликались
Суть спору: На розгляд господарського суду Львівської області подано позов ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “ЕКО”, м.Київ до відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “Бізнес Контакт”, м.Новояворівськ Львівської області про: зобов'язання вчинити дії.
Ухвалою суду від 08.07.2016р. за даним позовом порушено провадження та призначено справу до розгляду в судовому засіданні на 25.07.2016р. Вимоги до сторін по підготовці справи до розгляду в судовому засіданні висвітлені в ухвалі.
Ухвалою суду від 25.07.2016р. продовжено строк розгляду справи та відкладено розгляд справи на 12.09.2016р.
Судове засідання призначене на 12.09.2016р. не відбулось, оскільки відповідно до наказу В.о. голови господарського суду Львівської області №289-к від 30.08.2016 року, суддю Кітаєву С.Б. з 12.09.2016 року по 16.09.2016 року направлено на навчання у Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України.
З огляду на викладене, керуючись ст.ст.77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1.Призначити розгляд справи на: 22.09.16 р. на 14:10.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: вул.Личаківська, 128, 2-й поверх, зал № 9.
2.Сторонам - у зв'язку із функціонуванням автоматизованої системи документообігу у господарському суді, з метою належної реєстрації та своєчасного передання таких матеріалів до судді, кореспонденцію до суду подати за три дні до судового засідання, з реєстрацією у канцелярії суду (1-й поверх).
3. Зобов'язати Позивача в порядку та строки, встановлені в п.2 даної ухвали:
3.1.виконати вимоги ухвал суду по справі в повному обсязі;
3.2.явка повноважного представника позивача в судове засідання обов'язкова.
4.Зобов'язати Відповідача в порядку та строки, встановлені в п.2 даної ухвали:
4.1.виконати вимоги ухвал суду по справі в повному обсязі.
4.2.явка повноважного представника відповідача для дачі пояснень з приводу обставин справи обов'язкова.
5.Сторонам - наведений у цій ухвалі перелік доказів , що витребовуються від сторін, не є вичерпним. При цьому , сторони не обмежені в наданні додаткових доказів якими обґрунтовуються позовні вимоги або заперечення на позов.
Суд звертає увагу сторін , що відповідно до ст.ст.33,34 ГПК України кожна сторона повинна довести і підтвердити належними та допустимими доказами ті обставини, на які покликається в обґрунтування заявлених вимог чи заперечень на позов.
Суддя Кітаєва С.Б.