Ухвала від 15.08.2016 по справі 808/2194/16

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО СТРОКУ

15 серпня 2016 року

Справа № 808/2194/16

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Татаринов Д.В., перевіривши матеріали адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Запорізький механоремонтний комплекс» до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Запоріжжя Головного управління ДФС у Запорізькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

18 липня 2016 року до Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Запорізький механоремонтний комплекс» (далі - позивач) до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Запоріжжя Головного управління ДФС у Запорізькій області і (далі - відповідач), в якому позивач просить визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення-рішення №0000951202 від 12 травня 2016 року.

Ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 21 липня 2016 року у справі №808/2194/16 позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Запорізький механоремонтний комплекс» було залишено без руху та встановлено строк для усунення недоліків до 12 серпня 2016 року. Така ухвала направлена на адресу суду 25 липня 2016 року про що свідчить супровідний лист.

Станом на 15 серпня 2016 року в матеріалах адміністративного позову відсутні докази отримання позивачем ухвали суду про залишення позовної заяви без руху від 21 липня 2016 року.

Відповідно до частини 1 статті 102 КАС України, пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.

Згідно з частиною статті 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Враховуючи вищевикладене, суддя вважає за необхідне продовжити процесуальний строк наданий позивачеві для усунення недоліків позовної заяви до 27 вересня 2016 року.

Керуючись статтями 102, 160, 165 КАС України, суддя

УХВАЛИВ:

Продовжити до 27 вересня 2016 року строк, наданий Товариству з обмеженою відповідальністю «Запорізький механоремонтний комплекс», для усунення недоліків при складанні позовної заяви по справі №808/2194/16.

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Д.В. Татаринов