Ухвала від 15.09.2016 по справі 392/522/16-ц

К

Справа № 392/522/16-ц

УХВАЛА

15 вересня 2016 року Маловисківський райсуд Кіровоградської області в складі:

Головуючої судді Кавун Т.В.

при секретарі Стець Т.М.

з участю представників сторін

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Мала Виска справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягненняя коштів,

ВСТАНОВИВ:

14.04.2016 року позивач звернувся до суду з вказаним позовом.

Від представника відповідача в судовому засіданні надійшло клопотання про зупинення провадження по даній справі, у зв"язку з тим, що ОСОБА_2 договір позики не укладала, а тому звернулася до Маловисківського ВП ГУНП України в Кіровоградській області з заявою про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України, на підставі її заяви було розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 358 КК України, а тому до розгляду даного кримінального провадження просить зупинити провадження по даній справі .

Представник позивача заперечила проти зупининення провадження, мотивуючи тим, що договір позики було укладено сторонами в присутності свідків, а тому вважає, що відповідач навмисно затягує розгляд справи.

Вислухавши думку сторін, суд дійшов висновку, що в задоволенні клопотання слід відмовити.

Статтею 201 ЦПК УКраїни передбачений вичерпний перелік підстав для зупинення провадження у справі, серед яких суд зобов"язаний зупинити провадження у справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, господарського, кримінального чи адміністративного судочинства.

Як вбачається з наданого представником відповідача витягу з кримінального провадження на підставі заяви ОСОБА_2 від 15.09.2016 року було внесено відомості до ЄРДР щодо скоєння кримінального правопорушення передбаченого ст. 358 ч.1 КК України. Тобто, дане кримінальне провадження ще не спрямовано до суду для розгляду.

Тому, суд вважає, що порушення кримінального провадження не є обов"язковою підставою для зупинення провадження у справі.

Керуючись ст. ст. 201, 209, 210 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення проваждження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягненняя коштів - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кавун Т.В

Попередній документ
61305828
Наступний документ
61305830
Інформація про рішення:
№ рішення: 61305829
№ справи: 392/522/16-ц
Дата рішення: 15.09.2016
Дата публікації: 20.09.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Маловисківський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу