Справа № 473/2784/16-к
іменем України
"12" вересня 2016 р. м. Вознесенськ
Суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області ОСОБА_1 , розглянувши матеріали подання Вознесенської ВК-72 УДПтСУ про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким (обмеження волі) щодо засудженого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , -
09 вересня 2016 року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від Вознесенської ВК-72 УДПтСУ в Миколаївській області надійшли матеріали подання про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким (обмеження волі) щодо засудженого ОСОБА_2 .
Подання відповідає вимогам ст.ст.537, 539 КПК України і може бути призначено до судового розгляду.
Керуючись ст. 372, 539 КПК України, суддя, -
Прийняти до свого провадження подання про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким (обмеження волі) щодо засудженого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Призначити до розгляду подання Вознесенської ВК-72 УДПтСУ в Миколаївській області про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким (обмеження волі) щодо засудженого ОСОБА_2 , на 15 вересня 2016 року об 13 год. 10 хв., про що повідомити прокурора, Вознесенську ВК-72 УДПтСУ в Миколаївській області та засудженого ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вознесенського міськрайонного суду ОСОБА_1