61022, м. Харків, пр-т Науки, 5
06.09.2016 Справа № 905/1871/16
Господарський суд Донецької області у складі
головуючого судді Сажневої М.В., суддів Ніколаєвої Л.В., Огороднік Д.М.,
розглянувши матеріали справи
за позовомКомунального підприємства «Водоканал»
до Закритого акціонерного товариства «ЗАПОРІЖМЕБЛІ»
простягнення 9 360,34 грн
за участю представників:
від позивачаОСОБА_1 - представник за довіреністю
від відповідачане з'явились
На розгляд господарського суду Донецької області передані позовні вимоги Комунального підприємства «Водоканал» до Закритого акціонерного товариства «ЗАПОРІЖМЕБЛІ» про стягнення заборгованості за скид понаднормативних забруднень в стічні води у розмірі 9360,34грн.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 16.08.2016 колегією суддів у складі: ОСОБА_2 (головуючий), ОСОБА_3, ОСОБА_4 прийнято справу №905/1871/16 до свого провадження та призначено розгляд справи на 06.09.2016.
В судовому засіданні 06.09.2016 представником позивача подано документи для долучення до матеріалів справи.
Представники відповідача в судове засідання, призначене на 06.09.2016, не з'явились, про причини неявки суд не повідомили.
01.09.2016 до суду від відповідача надійшов відзив на позов, в якому відповідач проти позову заперечує та просить суд застосувати позовну давність.
В судовому засіданні 06.09.2016 представник позивача усно заперечив проти відзиву відповідача та застосування строку позовної давності.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні, зокрема, у разі нез'явлення в судове засідання представників сторін, неподання витребуваних доказів, необхідності витребування нових доказів.
У зв'язку з нез'явленням в судове засідання представників відповідача, необхідністю витребування нових доказів, спір не може бути розглянутий у даному судовому засіданні, а тому розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Відкласти розгляд справи на 11.10.2016 о 14:45. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: 61022, м. Харків, пр-т Науки, 5, зал № 403.
2. Викликати для участі у засіданні повноважних представників сторін.
3. Зобов'язати:
позивача - надати суду письмові пояснення по справі з урахуванням відзиву відповідача на позов;
відповідача - надати суду належним чином засвідчену копію звіту 2-ТП (водхоз), який зазначено у додатках до відзиву, однак не додано до відзиву.
4. Звернути увагу сторін на необхідність дотримання ними вимог ст. 33, 34, 36 Господарського процесуального кодексу України.
5. Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду до винної сторони можуть бути застосовані заходи, передбачені п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України.
6. Звернути увагу учасників судового процесу, що згідно зі ст.ст. 4-5, 115 Господарського процесуального кодексу України ухвала суду є обов'язковою для виконання.
Витребувані даною ухвалою суду документи подати до суду завчасно у строк до 10.10.2016 з супровідним листом через канцелярію суду або надіслати поштою.
Головуючий суддя М.В. Сажнева
Суддя Л.В. Ніколаєва
Суддя Д.М. Огороднік