Справа № 459/1535/14-к Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/783/642/16 Доповідач: ОСОБА_2
про відкриття провадження
24 травня 2016 року суддя апеляційного суду Львівської області ОСОБА_2 , вирішуючи питання прийняття апеляційної скарги обвинуваченої ОСОБА_3 на вирок Червоноградського районного суду Львівської області від 19 квітня 2016 року відносно ОСОБА_3
Вироком Червоноградського міського суду Львівської області від 19 квітня 2016 року ОСОБА_3 визнано винною за ч. 4 ст. 368 КК України та призначено їй покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 (п'ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 2 (два) роки з конфіскацією усього належного їй майна.
На вказаний вирок обвинувачена ОСОБА_3 подала апеляційну скаргу.
Дана апеляційна скарга на вирок Червоноградського районного суду Львівської області від 19 квітня 2016 року відповідають вимогам ст. 396 КПК України. Передбачених законом підстав, які б перешкоджали відкриттю апеляційного провадження, не вбачається.
Керуючись ст.ст. 396, 398 КПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченої ОСОБА_3 на вирок Червоноградського районного суду Львівської області від 19 квітня 2016 року.
Копію ухвали надіслати учасникам судового провадження.
Суддя апеляційного суду ОСОБА_2