Ухвала від 15.01.2010 по справі 2-45/2010

Тростянецький районний суд Сумської області

м. Тростянець, вул. Миру, 9, 42600, (05458) 5-11-72

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2010 року Тростянецький районний суд Сумської області

в складі: головуючого судді - Янової Л.М.

при секретарі - ОСОБА_1

розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Держава Україна в особі Державного казначейства України про відшкодування моральної шкоди, завданою незаконними діями органів досудового слідства і суду,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом про відшкодування моральної шкоди, завданою незаконними діями органів досудового слідства і суду.

Справа призначалась до розгляду неодноразово, позивач звертався з клопотанням про заміну відповідача, справа була призначена до розгляду на 23 грудня 2009 року, але позивач в судове засідання не з”явився, про причини неявки не повідомив, 15 січня 2010 року, позивач повторно не з”явився в судове засідання і про причини неявки не повідомив,та не надав заяви про розгляд справи в його відсутності, хоча належним чином був увідомлений про час та місце розгляду справи, про що в справі є докази.

Таким чином, в силу ст.77 ЦПК України суд приходить до висновку, що позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин.

Відповідно до вимог ч.3 ст.169, п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин, або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Керуючись ст.77, ч.3 ст.169, п.3 ч.1, ч.2 ст.207 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_2 до Держава Україна в особі Державного казначейства України про відшкодування моральної шкоди, завданою незаконними діями органів досудового слідства і суду залишити без розгляду.

Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Сумської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Суддя

Попередній документ
61226814
Наступний документ
61226816
Інформація про рішення:
№ рішення: 61226815
№ справи: 2-45/2010
Дата рішення: 15.01.2010
Дата публікації: 16.09.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тростянецький районний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Старі категорії; Позовне провадження; Спори про відшкодування шкоди незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу дізнання, досудового слідства, прокуратури або суду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (24.03.2026)
Дата надходження: 24.03.2026
Розклад засідань:
14.09.2022 11:00 Тиврівський районний суд Вінницької області
07.10.2022 13:00 Тиврівський районний суд Вінницької області
09.04.2026 10:30 Полтавський районний суд Полтавської області