Ухвала від 12.09.2016 по справі 420/242/16-ц

Дата документу 12.09.2016

ЄУ № 420/242/16-ц

Провадження №2/420/642/16

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

12 вересня 2016 року Новопсковський районний суд Луганської області

у складі: головуючого судді Стеценко О.С.

за участю секретаря Рожкової Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Новопсков цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Новопсковського районного суду Луганської області з позовом до відповідачів, в якому просить стягнути солідарно з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на свою користь заборгованість за кредитним договором № СL 30818 від 02.04.2008 у розмірі 3607,36 доларів США.

Сторони в судове засідання не з'явилися, про час і місце судового засідання повідомлені належним чином. Від відповідача ОСОБА_1 надійшла заява про розгляд справи без її участі.

Судом встановлено, що 08.09.2016 до суду надійшла апеляційна скарга відповідача ОСОБА_1 на ухвалу Новопсковського районного суду Луганської області від 11.03.2016 про відкриття провадження та призначення справи до судового розгляду у даній справі.

За змістом ст. 293 ЦПК України у разі подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції, зокрема, на ухвалу про відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності, матеріали справи передаються до апеляційного суду.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 201 ЦПК України суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, господарського, кримінального чи адміністративного судочинства.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про необхідність зупинення провадження у справі у зв'язку із неможливістю розгляду цієї справи до розгляду по суті апеляційної скарги відповідача ОСОБА_1 на ухвалу Новопсковського районного суду Луганської області від 11.03.2016 про відкриття провадження та призначення справи до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 201, 210, 293 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості зупинити до розгляду по суті апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Новопсковського районного суду Луганської області від 11.03.2016 про відкриття провадження та призначення до судового розгляду у цивільній справі ЄУ № 420/242/16-ц за позовом публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.

Ухвала набирає законної сили після закінчення п'ятиденного строку, встановленого для подачі апеляційної скарги, якщо така не була подана.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через Новопсковський районний суд шляхом подачі протягом п'яти днів з дня її проголошення апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:

ОСОБА_3

Попередній документ
61226729
Наступний документ
61226731
Інформація про рішення:
№ рішення: 61226730
№ справи: 420/242/16-ц
Дата рішення: 12.09.2016
Дата публікації: 16.09.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Айдарський районний суд Луганської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (12.03.2020)
Результат розгляду: Передано для відправки до Новопсковського районного суду Лугансь
Дата надходження: 02.07.2018
Предмет позову: про стягнення заборгованості