Ухвала від 07.09.2016 по справі 2а-754911/97768/16

УХВАЛА

7 вересня 2016 року м. Київ

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі:

судді-доповідача Терлецького О.О.,

суддів: Коротких О.А., Кривенди О.В., -

розглянувши заяву ОСОБА_2 про перегляд Верховним Судом України ухвал Вищого адміністративного суду України від 26 квітня 2016 року в справах за його позовом до Полствинської сільської ради Черкаської області про зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА:

Вищий адміністративний суд України ухвалами від 26 квітня 2016 року касаційні скарги ОСОБА_2 на ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 24 лютого та 15 березня 2016 року повернув заявнику на підставі пункту 1 частини третьої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС) у зв'язку із неусуненням їх недоліків.

Не погоджуючись із зазначеними ухвалами, ОСОБА_2 звернувся до Верховного Суду України із заявою про їх перегляд.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 236 КАС сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають право подати заяву про перегляд судових рішень в адміністративних справах після їх перегляду в касаційному порядку.

Оскільки оскаржуваними судовими рішеннями касаційні скарги через неусунення їх недоліків повернуто ОСОБА_2, то перегляд судових рішень у касаційному порядку не відбувся.

Зазначене дає підстави для висновку про необґрунтованість поданої ОСОБА_2 заяви.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 235-240 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України

УХВАЛИЛА:

Відмовити у допуску справ за позовом ОСОБА_2 до Полствинської сільської ради Черкаської області про зобов'язання вчинити певні дії до провадження Верховного Суду України для перегляду ухвал Вищого адміністративного суду України від 26 квітня 2016 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач О.О. Терлецький

Судді: О.А. Коротких О.В. Кривенда

Попередній документ
61168716
Наступний документ
61168718
Інформація про рішення:
№ рішення: 61168717
№ справи: 2а-754911/97768/16
Дата рішення: 07.09.2016
Дата публікації: 12.09.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Верховний Суд України
Категорія справи: