Справа № 128/459/14-к
Іменем України
30 січня 2014 року Вінницький районний суд Вінницької області
В складі судді: ОСОБА_1
при секретарі: ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці подання начальника Вінницького РВ УМВС України у Вінницькій області про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, розлученого, непрацюючого, раніше судимого:
07.12.1999 року Вінницьким районним судом Вінницької області за ч.2 ст.140 КК України на 2 роки позбавлення волі, на підставі ст. 46-1 КК України з відстрочкою виконання вироку на 2 роки;
01.09.2003 року Вінницьким районним судом Вінницької області за ч.1 ст.296 КК України на 2 роки позбавлення волі;
12.07.2007 року Вінницьким районним судом Вінницької області за ч.2 ст. 189 КК України на 4 роки позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки;
8.12.2007 року Вінницьким районним судом Вінницької області за ст. 356 КК України - штраф 850 грн.;
03.07.2009 року за ст.ст. 128, 185 ч.3 , 190 ч.2, 70, 71, 72 КК України на 4 роки 6 місяців позбавлення волі, звільнений з місць позбавлення волі 23.09.2013 року, -
Начальник Вінницького РВ УМВС України у Вінницькій області звернувся до суду з поданням про можливість встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , посилаючись на те, що останній після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став.
Так, 14.10.2013 року, 27.10.2013 року та 15.01.2014 року ОСОБА_3 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 173, ст. 178 ч.1, ст. 178 ч.2 КпАП України Вінницьким РВ УМВС у виді штрафу.
В даний час ОСОБА_3 проживає в АДРЕСА_1 , де зарекомендував себе з посередньої сторони про, що свідчать адміністративні матеріали дільничних інспекторів Вінницького РВ УМВС України у Вінницькій області та довідка - характеристика Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
До ОСОБА_3 застосовувались заходи адміністративного впливу, в тому числі оголошувались офіційні застереження про недопущення антигромадської поведінки, та роз'яснено, що в іншому випадку відносно нього буде встановлено адміністративний нагляд.
Заслухавши пояснення представника Вінницького РВ УМВС, який просить встановити адміністративний нагляд відносно ОСОБА_3 , пояснення самого ОСОБА_3 , який не заперечував проти встановлення відносно нього адміністративного нагляду, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню, оскільки ОСОБА_3 був засуджений за умисні злочини, відбував покарання у вигляді позбавлення волі, звільнившись з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, систематично порушує громадський порядок, вчиняє правопорушення.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 3-6, 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд -
Встановити відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адміністративний нагляд строком на один рік.
Встановити відносно ОСОБА_3 наступні обмеження:
- заборонити виїзд із дому з 21 год. 00 хв. до 05 год. 00 хв. наступного дня;
- заборонити перебування в місцях масового відпочинку людей та в місцях продажу алкогольних напоїв на розлив (кафе, ресторани, бари і ін.).
- заборонити виїзд в особистих справах за межі Вінницького району без дозволу ОВС, крім виїзду в м. Вінницю для реєстрації в Вінницькому РВ УМВС ;
- з'являтись для реєстрації в Вінницький РВ УМВС до 10 год. 00 хв. кожної суботи щомісяця.
На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Вінницької області на протязі 15 діб з дня проголошення.
Суддя: