Ухвала від 01.09.2016 по справі 823/1044/16

УХВАЛА

про зупинення провадження в адміністративній справі

м. Черкаси

01 вересня 2016 року Справа № 823/1044/16

Черкаський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого - судді: Тимошенко В.П.,

за участю секретаря: Цаплі І.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси клопотання представника позивача про зупинення провадження у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

встановив:

02 серпня 2016 року до суду з позовною заявою звернулась ОСОБА_1, в якій просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення №114-13 від 03.06.2016, за яким ОСОБА_1 визначено суму податкового зобов'язання за платежем: податок на нерухоме майно, відмінний від земельної ділянки у сумі 5982,82 грн.

31.08.2016 представником позивача подано клопотання про зупинення провадження в розгляді даної адміністративної справи для надання додаткових доказів. В обґрунтування зазначеного клопотання зазначив, що Вищим адміністративним судом України розглядається касаційна скарга, подана позивачем на ухвалу Соснівського районного суду м. Черкаси про залишення позовної заяви про визнання недійсним рішення Черкаської міської ради від 22.01.2015 без розгляду, рішення в якій має значення для правильного вирішення адміністративної справи №823/1044/16 по суті.

Відповідач надав суду відзив на клопотання про зупинення провадження, в якому просив відмовити в задоволенні клопотання представника позивача, в зв'язку з тим, що вказане клопотання не містить жодної підстави для зупинення.

Розглянувши подане представником позивача клопотання, відзив представника відповідача, суд вважає, що клопотання представника позивача підлягає задоволенню, оскільки пунктом 4 частини 2 статті 156 КАС України передбачено право суду зупинити провадження у справі в разі наявності причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

При цьому, суд приймає до уваги, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб та мають значення для правильного вирішення справи. Оскільки, представник позивача вказує про необхідність надання доказів, що можуть вплинути на прийняття рішення у справі, суд дійшов висновку, що заявлене клопотання про зупинення провадження у справі підлягає задоволенню.

Керуючись пунктом 4 частини 2 статті 156, статтями 160, 165 КАС України, суд

ухвалив:

Клопотання представника позивача задовольнити.

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення зупинити.

Судове засідання щодо можливості поновити провадження у справі призначити на 09 год. 30 хв. 12 жовтня 2016 року, яке відбудеться в залі Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси бул. Шевченка, 117.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя В.П. Тимошенко