Ухвала від 30.08.2016 по справі 686/669/16-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

30 серпня 2016 року м. Київ К/800/19545/16

Суддя Вищого адміністративного суду України Смокович М.І., перевіривши касаційну скаргу Хмельницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області на постанову Хмельницького міськрайонного суду від 03 березня 2016 року та постанову Вінницького апеляційного адміністративного суду від 18 травня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Хмельницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання дій про відмову в призначенні пенсії на пільгових умовах неправомірними, зобов'язання зарахувати до трудового стажу періоду роботи, що дає право на призначення пенсії на пільгових умовах та призначення пенсії на пільгових умовах,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 19 липня 2016 року касаційну скаргу Хмельницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області в порядку, передбаченому статтями 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, залишено без руху для виправлення недоліків.

Зокрема, з урахуванням пропущення заявником строку на подання касаційної скарги, скаржнику роз'яснено його право протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху звернутися до суду касаційної інстанції із заявою, в якій вказати підстави для поновлення строку.

Разом з цим, скаржнику необхідно було надати документ про сплату судового збору.

Однак, касатором у встановлений термін недоліки, зазначені в ухвалі не усунено, заяву про поновлення строків касаційного оскарження скаржником подано не було.

Відповідно до частини четвертої статті 214 КАС України касаційна скарга залишається без руху, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції із заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку касаційного оскарження визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження.

Оскільки Хмельницьким об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області у встановлений строк недоліки не виправлено, то у відповідності до вимог статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Керуючись статтею 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за скаргою Хмельницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області на постанову Хмельницького міськрайонного суду від 03 березня 2016 року та постанову Вінницького апеляційного адміністративного суду від 18 травня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Хмельницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання дій про відмову в призначенні пенсії на пільгових умовах неправомірними, зобов'язання зарахувати до трудового стажу періоду роботи, що дає право на призначення пенсії на пільгових умовах та призначення пенсії на пільгових умовах.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного суду

України М. І. Смокович

Суддя М.І. Смокович