Справа № 541/2016/16-а
Провадження № 2-а/541/76/2016
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
вул. Гоголя 133 м. Миргород Миргородський район Полтавська область Україна 37600
про відкриття провадження
01 вересня 2016 року м.Миргород
Суддя Миргородського міськрайонного суду Полтавської області Андрущенко-Луценко С.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Миргородської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Миргородської міської ради №23 від 29 червня 2011 року, -
Перешкод для відкриття провадження у справі немає. Форма і зміст позовної заяви відповідають вимогам закону. Підстави для відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Проведення попереднього судового засідання у справі не є необхідним.
Відповідно до ч.3 ст. 171 КАС України, необхідно зобов'язати відповідача опублікувати оголошення, щодо оскарження нормативно-правового акту у виданні, в якому цей акт був офіційно оприлюднений. Оголошення повинно містити вимоги позивача щодо оскаржуваного акта, реквізити нормативно-правового акта, дату, час і місце судового розгляду адміністративної справи. Оголошення має бути опубліковано не пізніш як за сім днів до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 105, 106, 107, 171 КАСУ, -
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1.
Направити відповідачу копію позовної заяви з додатками, роз'яснити право на подачу письмових заперечень проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються, та обов'язок надати до 23 вересня 2016 року у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.
Зобов'язати відповідача, Миргородську міську раду, опублікувати оголошення щодо оскарження нормативно-правового акту у виданні, в якому цей акт був офіційно оприлюднений. Оголошення повинно містити вимоги позивача ОСОБА_1 щодо оскаржуваного акта - рішення Миргородської міської ради № 23 від 29 червня 2011 року, реквізити нормативно-правового акта, дату, час і місце судового розгляду адміністративної справи. Оголошення має бути опубліковано не пізніш як за сім днів до судового розгляду.
Судове засідання призначити на 14 год. 30 хв. 23 вересня 2016 року з обов'язковою явкою в нього позивача, відповідача.
Копію цієї ухвали невідкладно направити особам, які беруть участь у справі та надати інформацію про їх права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_2