Справа № 526/1742/16-ц
Провадження № 6/526/69/2016
31 серпня 2016 року Гадяцький районний суд Полтавської області в складі:
головуючого судді Горошка А.М.,
з участю секретаря Дроботі Л.М.,
розглянувши подання начальника ОСОБА_1 районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області про оголошення розшуку громадянки ОСОБА_2, -
встановив:
Начальник ОСОБА_1 РВДВС ГТУЮ у Полтавській області ОСОБА_3 звернулась до суду з поданням про оголошення розшуку громадянки ОСОБА_2, яке обґрунтоване тим, що у ОСОБА_1 районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області знаходиться виконавче провадження про стягнення заборгованості з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, жительки м. Гадяч Полтавської області, вул. Кіндратенка, 94, м. Гадяч, на користь Управління Пенсійного Фонду у ОСОБА_1 районі у розмірі 170,00 грн. На виклики, що надсилалися за вищезазначеною адресою боржник не з'являвся. З метою виконання рішення суду державним виконавцем на підставі ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження» перевірено майновий стан боржника. В результаті вжитих заходів встановлено, що за боржником відсутнє зареєстроване рухоме та нерухоме майно, рахунки та кошти на них не виявлено, місце отримання доходу не встановлено. Неодноразово державним виконавцем було здійснено вихід за місцем реєстрації та проживання боржника, але безрезультатно, що підтверджується актами державного виконавця. Боржник заборгованість не сплачує, борг становить 170,00 грн. Згідно довідки ГУДМС, УДМС України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, не зареєстрована. На даний час місце проживання ОСОБА_2 ОСОБА_1 РВДВС ГТУЮ у Полтавській області не відомо, що унеможливлює подальше виконання рішення суду.
У відповідності до ст. 375 ЦПК України розшук боржника оголошується за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача.
Стягувач звернувся до ОСОБА_1 РВДВС ГТУЮ у Полтавській області із заявою про направлення подання до суду про оголошення ОСОБА_2 в розшук.
Згідно ч. ч. 1-2 ст. 40 Закону України «Про виконавче провадження» у разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування чи місцезнаходження боржника - фізичної особи, а також дитини за виконавчими документами про відібрання дитини державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника або дитини. У разі необхідності розшуку транспортного засобу боржника державний виконавець виносить постанову про такий розшук, яка є обов'язковою для виконання органами Національної поліції.
Розшук боржника - фізичної особи, дитини, розшук транспортних засобів боржника здійснюють органи Національної поліції, а розшук боржника - юридичної особи та іншого майна боржника організовує державний виконавець. Розшук оголошується відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання, перебування, місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.
Так, із матеріалів подання вбачається, що місце проживання ОСОБА_2 наразі є невідомим, майна та доходів, відповідно з яких можна стягнути заборгованість, у боржника не виявлено.
Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне оголосити розшук громадянки ОСОБА_2.
Керуючись ст. 375 ЦПК України, ст. 40 Закону України «Про виконавче провадження», суд, -
ухвалив:
Оголосити розшук громадянку ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, останнє відоме місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2.
Копію ухвали про розшук направити до виконання Гадяцькому ВП ГУНП в Полтавській області.
При встановленні місця перебування (проживання) ОСОБА_2 , повідомити ОСОБА_1 районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через Гадяцький районний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, а якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий А. М. Горошко