19.04.07
Справа №14/188-07.
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Конотопське підприємство хлібопродуктів»
До відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Гранум»
Про стягнення 11571 грн. 66 коп.
Суддя Миропольський С. О.
Представники:
Від позивача: Кошель О.М.,
Від відповідача: не з'явився
Суть спору: позивач просить стягнути з відповідача 10668 грн. 76 коп. - основного боргу за надані послуги по зберіганню зерна, 902 грн. 90 коп. - суму пені за прострочку оплати послуг зберігання. .
Відповідач відзиву на позовну заяву не надав, в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, тому відповідно до ст. 75 ГПК України справа слухається за наявними в ній матеріалами.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
У зв'язку з неявкою в судове засідання представника відповідача, керуючись ст. ст. 77, 86 ГПК України, суд -
1. Відкласти розгляд справи на 14.05.2007 р. на 12 год. 30 хв.
2. Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.
3. Зобов'язати сторони подати документи, необхідні для розгляду справи в судовому засіданні у строк не пізніше 3-х днів до розгляду справи
4. Попередити сторони, що у випадку не прибуття сторін у судове засідання та не подання витребуваних господарським судом документів, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами (ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).