Рішення від 19.06.2008 по справі 2-3007\08

Справа № 2-3007\08

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 червня 2008 року Київський районний суд міста Донецька в складі:

головуючого - судді Брежнева О.А.,

при секретарі - Маловічко О.Г.,

за участю представника позивача ОСОБА_1

у відкритому судовому засіданні, в приміщенні суду, розглянув позовну заяву Комунального підприємства "Донецькміськводоканал" до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості по оплаті комунальних послуг, суд -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з вказаним позовом до суду до відповідачів, та уточнивши у суді позовні вимоги посилався на те, що відповідачі проживають у ІНФОРМАЦІЯ_1, в зв'язку з чим повинні своєчасно вносити плату за користування жилим приміщенням та комунальними послугами, але зазначеного зобов'язання вони не виконують, плату за послуги водопостачання та водовідведення не вносять, мають заборгованість за період з 01.07.2005 року по 01.06.2008 року у сумі 147 грн. 53 грн., яку добровільно не сплачують. Просив стягнути з відповідачів вказану суму заборгованості і судові витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи у сумі 30 грн.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала та просила задовольнити їх у повному обсязі.

Відповідачі до суду не прибували, про день, час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином, повідомлень про причини неявки не представляли, і тому суд, враховуючи, що представник позивача не заперечує проти розгляду справи за відсутністю відповідачів, за правилами ст. 224 ЦПК України, відповідно до існуючих у справі доказів приходить до висновку про можливість постановити по справі заочне рішення.

Вислухавши представника позивача, перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Судом встановлено, що згідно довідки житлово-експлуатаційної контори № 870 від 03.04.2008 року (а.с. 4) ОСОБА_2, ОСОБА_2, ОСОБА_4 проживають у ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідачі не здійснюють оплату за послуги водопостачання та водовідведення, у зв'язку з чим згідно поданих суду розрахунків сума заборгованості за період з 01.07.2005 року по 01.06.2008 року складає 147 грн. 53 грн. (а.с. 5, 18).

Відповідно до вимог ст. ст. 64, 67, 68 ЖК України, „Правил надання населенню послуг по централізованому опаленню, постачанню холодної і гарячої води та водовідведенню", затверджених постановою КМУ № 630 від 21.07.2005 року наймач та

члени сім'ї наймача зобов'язані своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги за затвердженими в установленому порядку тарифами.

Таким чином, солідарно з відповідачів на користь позивача підлягає стягненню заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення у сумі 147 грн. 53 грн.

Також, з відповідачів солідарно, у порядку ч. 1 ст. 88 ЦПК України, на користь позивача підлягають стягненню витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн.

Крім того, згідно ч. 3 ст. 88 ЦПК України з відповідачів солідарно на користь держави належить стягнути судовий збір у розмірі 51 грн.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 64, 67, 68 ЖК України, „Правилами надання населенню послуг по централізованому опаленню, постачанню холодної і гарячої води та водовідведенню", затверджених постановою КМУ № 630 від 21.07.2005 року, ст. ст. 88, 208, 209, 212-215, 224-227 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь Комунального підприємства "Донецькміськво до канал" заборгованість по оплаті комунальних послуг в сумі 147 грн. 53 грн., витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн.

Всього стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь Комунального підприємства "Донецькміськводоканал" - 177 грн. 53 грн.

Стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн.

Позивачами заява про апеляційне оскарження суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Київський районний суд м. Донецька протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання копії рішення за правилами ст. ст. 228, 229 ЦПК України.

Попередній документ
6003777
Наступний документ
6003779
Інформація про рішення:
№ рішення: 6003778
№ справи: 2-3007\08
Дата рішення: 19.06.2008
Дата публікації: 25.06.2010
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський районний суд м. Донецька
Категорія справи: