Справа № 522/13065/15-к
Провадження № 1-в/522/306/16
18 серпня 2016 року м. Одеса
Приморський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
секретар судового засідання - ОСОБА_2 ,
за участю: представника КВІ- ОСОБА_3
засудженого - ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Одесі подання начальника Приморського РВ КВІ УДПтС України в Одеській області ОСОБА_5 , про звільнення від призначеного покарання з випробуванням по закінченню іспитового строку:
ОСОБА_4 ,який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 у м. Краматорськ, Донецької області, громадянина України, має середню освіту, працює не офіційно охоронцем в супермаркеті «Віртус», одружений, має на утриманні двох малолітніх дітей 2007 та 2011 року народження та матір пенсійного віку, раніше не судимий, фактично проживаючого за адресою АДРЕСА_1 ,
-засудженого вироком Приморського районного суду м. Одеси від 30.06.2015 року за ст. 263 ч. 1 КК України до трьох років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням строком на один рік, -
До Приморського районного суду м. Одеси, звернувся начальник Приморського РВ КВІ УДПтС України в Одеській області ОСОБА_5 із поданням про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку посилаючись на те, що засуджений ОСОБА_4 за час знаходження на обліку Приморського районного підрозділу КВІ Приморського МВ УДПтС України в Одеській області до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався, з боку дільничного інспектора характеризується добре.
Прокурор до судового засідання не з'явився, про час, дату та місце проведення судового засідання повідомлений належним чином.
Представник КВІ підтримав клопотання.
Засуджений підтримав подання та просив звільнити його від кримінальної відповідальності.
Суд, заслухавши думку сторін, вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню із наступних підстав.
Відповідно до ч. 2 ст. 78 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного покарання.
Судом встановлено, що ОСОБА_4 був засуджений вироком Приморського районного суду м. Одеси від 30 червня 2015 року за ч. 1 ст. 263КК України до 3-х років позбавлення волі та звільнений від відбування основного покарання на підставі ст. 75 КК України з випробуванням строком на 1 рік, на підставі п.п. 2,3 ст. 76 КК України на нього покладені обов'язки, а саме не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу ОКВС; повідомлення ОКВС про зміну місця проживання.
Суд приймає до уваги, що ОСОБА_4 відповідно до наданих матеріалів під час звільнення від відбування покарання до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався, дільничим інспектором характеризується добре, що свідчить про те, що він став на шлях виправлення, тому подання начальника Приморського РВ КВІ УДПтС України в Одеській області слід задовольнити.
На підставі ч. 1 ст. 78 КК України, із застосуванням ст.ст. 537, 539 КПК України, ст. 6 КВК України, суд, -
Подання начальника КВІ Приморського МВ УДПтС України в Одеській області ОСОБА_5 про звільнення від призначеного покарання з випробуванням по закінченню іспитового строку- задовольнити.
Засудженого ОСОБА_4 звільнити від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.
Апеляційна скарга на ухвалу суду, може бути подана через Приморський районний суд м. Одеси протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя Приморського
районного суду м. Одеси ОСОБА_1 .
18.08.2016