ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/13501/16-п
провадження № 3/753/4115/16
"19" серпня 2016 р. Дарницький районний суд м. Києва
суддя Парамонов М.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від Дарницького управління Національної поліції України у м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, працює, ідентифікаційний номер - НОМЕР_1, проживаючого - АДРЕСА_1, за ст.124 КпАП України,
ОСОБА_2 07.07.2016 року приблизно о 09 год. 30 хв., керуючи автомобілем Деу ланос номерний знак НОМЕР_2, на проспекті М.Бажана (ст. метро Позняки) в м. Києві не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, не дотримав безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем Тойота номерний знак НОМЕР_3 під керуванням водія ОСОБА_4, що спричинило пошкодження транспортних засобів, чим порушив вимоги п.12.1, 13.1 ПДР України, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КпАП України.
Наведене підтверджується поясненнями ОСОБА_2, який фактично підтвердив обставини справи та визнав свою провину; поясненнями ОСОБА_4, іншими матеріалами справи, схемою ДТП тощо.
Керуючись ст.279, 284, 124 КпАП України,
ОСОБА_2 притягнути до адміністративного стягнення за ст.124 КпАП України у виді штрафу в розмірі 340,00 грн. на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави в сумі 275 грн. 60 коп.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці.
Суддя: Парамонов М.Л.