137/526/14-п
3/137/182/14
14.04.2014 смт. Літин
Суддя Літинського районного суду Вінницької області Сільченко О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Літині справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 130 ч.3 КУпАП;
В провадженні Літинського районного суду знаходиться вказана справа.
В судове засідання на 31.03.2014 р., 14.04.2014 р. викликався ОСОБА_1, однак в зал судового засідання не з»явився, хоч про день та час розгляду справи був повідомлений належним чином.
Відповідно до ст.268 КУпАП у разі ухилення від явки на виклик судді цю особу може бути піддано приводу.
Враховуючи, що правопорушник який був повідомлений належним чином не з»явився для розгляду справи, а його явку визнано обов»язковою, то рахую, що його слід доставити приводом в зал судового засідання.
Керуючись ст.268 КУпАП України;
Доставити приводом в зал судового засідання Літинського районного суду Вінницької області на 21.04.2014 року на 09-00 год. громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2
Виконання постанови доручити Літинському РВ УМВС України у Вінницькій області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя :