Справа № 521/11843/16-к
Номер провадження:1-м/521/63/16
08 липня 2016 року м. Одеса
Слідчий суддя Малиновського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 , розглянувши у судовому засіданні в м. Одесі клопотання керівника Одеської місцевої прокуратури №2 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційного арешту) у відношенні ОСОБА_2 , -
В провадженні Малиновського районного суду м. Одеси знаходиться клопотання керівника Одеської місцевої прокуратури №2 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційного арешту) у відношенні ОСОБА_2 .
Розглянувши матеріали справи, слідчий суддя вважає, що провадження за клопотанням необхідно закрити з наступних підстав.
08.07.2016 року Прокурор Одеської місцевої прокуратури №2 ОСОБА_3 подав заяву у якій просив клопотання повернути, у зв'язку з тим, що з моменту затримання 72 години сплинули, що унеможливлює прийняти будь-яке законне рішення.
Стаття 584 КПК України не містить порядку ухвалення рішення слідчого судді про закриття провадження за клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи, яке подано в порядку вказаної статті.
Слідчий суддя ухвалюючи рішення з цього питання виходить з вимог ч.6 ст. 9 КПК України, згідно з якою у разі якщо норми положення КПК України не регулюють, або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосуються загальні засади кримінального провадження, визначені ч.1 ст. 7 КПК України.
Згідно п.14 ч.1 ст. 7 КПК України, до таких засад, зокрема, відносяться доступ до правосуддя та обов'язковість судових рішень, а доступ до правосуддя іншим шляхом, окрім ухвалення відповідних судових рішень неможливий.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 206 КПК України, слідчий суддя, -
Провадження по клопотанню керівника Одеської місцевої прокуратури №2 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційного арешту) у відношенні ОСОБА_2 - закрити.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Слідчий суддя: ОСОБА_1