печерський районний суд міста києва
Справа № 6-692/11
"03" серпня 2016 р. Печерський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Литвинової І. В.,
при секретарі - Бажан О. А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за поданням старшого державного виконавця Дніпровського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві про видачу дубліката виконавчого документа,
Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 22.07.2011 було задоволено заяву Кредитної спілки «Центр фінансових послуг» про видачу виконавчого документа за рішенням третейського суду.
18.07.2016 старший державний виконавець Дніпровського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві звернувся до суду з поданням про видачу дубліката виконавчого листа, оскільки оригінал був втрачений при його передачі на виконання іншому державному виконавцю.
Боржник ОСОБА_1 проти задоволення подання заперечувала, зазначаючи, що нею заборгованість погашена і тому відсутні підстави для виконання рішення третейського суду.
Інші учасники судового провадження в судове засідання не з'явились, про час розгляду заяви були повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили, клопотань або заяв до суду не подавали.
Відповідно до ч. 1 ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа або судового наказу суд, який видав виконавчий лист або судовий наказ, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.
За таких обставин, заява обґрунтована та підлягає задоволенню. Що стосується заперечень боржника, то вони не є підставою для відмови у видачі дубліката виконавчого листа, але наявність сплати заборгованості буде підставою для закінчення виконавчого провадження.
Керуючись ст. 370 ЦПК України, суд
Видати дублікат виконавчого листа у справі № 6-692/11 від 26.08.2011, виданого Печерським районним судом м. Києва про стягнення з ОСОБА_1 на користь Кредитної спілки «Центр фінансових послуг» боргу в розмірі 20226 грн. 48 коп.
Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя І. В. Литвинова