Ухвала від 15.06.2016 по справі 757/27321/16-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/27321/16-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 червня 2016 року м. Київ

Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2

за участю захисника ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Києва заяву захисника підозрюваного ОСОБА_4 - ОСОБА_3 про відвід процесуального керівника - прокурора Київської місцевої прокуратури № 6 ОСОБА_5 від здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12016100060000787,

ВСТАНОВИВ:

До слідчого судді надійшла заява захисника підозрюваного ОСОБА_4 - ОСОБА_3 про відвід процесуального керівника - прокурора Київської місцевої прокуратури № 6 ОСОБА_5 від здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12016100060000787, оскільки прокурор не належним чином виконує надані їй права та обов'язки щодо процесуального керівництва у вказаному кримінальному провадженні так, як слідчий Печерського управління поліції ГУ НП у м. Києві ОСОБА_6 , який здійснює досудове розслідування кримінального провадження погрожував підозрюваному, відмовляв у його допиті, захиснику - в ознайомленні з матеріалами кримінального провадження, постійно ігнорує норми процесуального законодавства. Вказані викликає сумніви в неупередженості прокурора у кримінальному провадженні.

У судовому засіданні захисник підтримав заяву.

Учасники за заявою до судового засідання не з'явилися. Тому, слідчий суддя розглянув заяву у їх відсутність.

Заслухавши пояснення захисника та дослідивши матеріали заяви, слідчий суддя дійшов висновку про відмову у задоволенні заяви про відвід, виходячи з такого.

Вичерпний перелік підстав, за наявності яких прокурор безумовно підлягає відводу, визначений ч. 1 ст. 77 КПК України.

Таких обставин, за наявності яких прокурор підлягав би безумовному відводу, при розгляді заяви про відвід слідчим суддею не встановлено і захисником не доведена наявність обставин, які би викликали сумніви в неупередженості прокурора.

Крім того, доводи захисника про наявність підстав, які викликали би сумнів в неупередженості прокурора, зводяться до його незгоди з процесуальними діями слідчого Печерського управління поліції ГУ НП у м. Києві ОСОБА_6 , який здійснює досудове розслідування кримінального провадження.

Будь-яких доказів того, що вказаний слідчий відсторонений від досудового розслідування у кримінальному провадженні або відведений в установленому кримінальним процесуальним законом порядку, а також звернень захисника з приводу оскарження процесуальних дій слідчого до прокурора - процесуального керівника ОСОБА_5 для належного реагування останньою чи до слідчого судді, слідчому судді не надано.

Враховуючи наведене та керуючись ст. 77, 80, 81 КПК України, слідчий суддя,

УХВАЛИВ:

У задоволенні заяви захисника підозрюваного ОСОБА_4 - ОСОБА_3 про відвід процесуального керівника - прокурора Київської місцевої прокуратури № 6 ОСОБА_5 від здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12016100060000787 - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
59421449
Наступний документ
59421451
Інформація про рішення:
№ рішення: 59421450
№ справи: 757/27321/16-к
Дата рішення: 15.06.2016
Дата публікації: 14.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Печерський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Старі категорії; У С Ь О Г О СПРАВ УСІХ КАТЕГОРІЙ (сума рядків:1, 2, 6, 10, 12, 19, 26, 33, 34, 39, 40, 44, 47, 53, 55, 59, 60, 65, 68, 80, 81), з них; Заява про відвід