Ухвала від 02.08.2016 по справі 348/2299/15-а

УХВАЛА

про відмову у відкритті апеляційного провадження

02 серпня 2016 року№ 876/4174/16

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Сапіга В.П., перевіривши апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації на постанову Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 01.02.2016р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації про визнання дій неправомірними, зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Апелянт звернувся з апеляційною скаргою на постанову Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 01.02.2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації про визнання дій неправомірними, зобов'язання вчинити дії.

Ухвалою судді Львівського апеляційного адміністративного суду від 14.06.2016 року апеляційну скаргу залишено без руху та надано термін 30 днів з моменту отримання даної ухвали для усунення виявлених недоліків.

Як вбачається із матеріалів справи, повідомлення про вручення поштового відправлення копію вищевказаної ухвали апелянт отримав 24.06.2016 року.

На адресу Львівського апеляційного адміністративного суду від відповідача надійшла заява (клопотання) про повнолення строку на апеляційне оскарження.

Як видно із клопотання, вказані в ньому підстави пропуску строку на апеляційне оскарження є, зокрема посилання на те, що управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА 16.03.2016 року повторно подавало апеляційну скаргу, доказом якого є рекомендоване поштове повідомлення. Проте, у зв'язку з помилковим зазначенням найменування суду на поштовому конверті відправлена апеляційна скарга повернулася 25.05.2016 року, тому повторно подана з пропуском строку апеляційного оскарження лише 29.05.2016 року.

Вивчивши матеріали справи, суддя приходить до висновку про необґрунтованість зазначеного клопотання, оскільки як видно з доданої копії рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, у ньому не значиться вміст поштового відправлення на адресу Вищого адміністративного суду України, відтак такий доказ є недостатнім. Крім того, в даті подання поштового відправлення містяться підведення (виправлення).

Враховуючи наведене, строк на апеляційне оскарження пропущений без поважних причин.

Відповідно до п. 2 ч. 4 ст. 189 КАС України, якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Враховуючи ту обставину, що станом на 02 серпня 2016 року вимоги ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 14.06.2016 року апелянт не виконав та не усунув недоліки апеляційної скарги суд прийшов до висновку, що слід відмовити у відкритті апеляційного провадження.

Керуючись ст. ст. 160, 165, 189 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління праці та соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації на постанову Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 01.02.2016 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації з про визнання дій неправомірними, зобов'язання вчинити дії.

На ухвалу протягом двадцяти днів з моменту набрання нею законної сили може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого адміністративного суду.

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Сапіга В.П.