Ухвала від 01.08.2016 по справі 2а-8517/10/1270

12.2

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

01 серпня 2016 року СєвєродонецькСправа № 2а-8517/10/1270

Суддя Луганського окружного адміністративного суду Борзаниця С.В., перевіривши матеріали заяви ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих листів № 2а-8517/10/1270 до виконання по справі за позовом ОСОБА_1 до Державної судової адміністрації України, Міністерства фінансів України, Державного Казначейства України, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату заробітної плати,

ВСТАНОВИВ:

28 липня 2016 року на адресу Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих листів № 2а-8517/10/1270 до виконання по справі за позовом ОСОБА_1 до Державної судової адміністрації України, Міністерства фінансів України, Державного Казначейства України, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату заробітної плати.

Відповідно до статті 261 Кодексу адміністративного судочинства України стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого листа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.

Заява про поновлення пропущеного строку подається до адміністративного суду, який видав виконавчий лист, або до адміністративного суду за місцем виконання.

Суд розглядає заяву про поновлення пропущеного строку в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

На підставі викладеного та керуючись статтями 261 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих листів № 2а-8517/10/1270 до виконання по справі за позовом ОСОБА_1 до Державної судової адміністрації України, Міністерства фінансів України, Державного Казначейства України, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату заробітної плати призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні на 05 серпня 2016 року на 09 год. 00 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Космонавтів, 18.

Запропонувати відповідачам надати суду письмовий відзив на заяву ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих листів № 2а-8517/10/1270 до виконання.

Заява розглядатиметься колегією у складі трьох суддів.

Сторонам направити копію ухвали про призначення до розгляду заяви про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих листів до виконання.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя С.В. Борзаниця

Попередній документ
59345321
Наступний документ
59345323
Інформація про рішення:
№ рішення: 59345322
№ справи: 2а-8517/10/1270
Дата рішення: 01.08.2016
Дата публікації: 05.08.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Луганський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо:; проходження служби