83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
28.08.12 р. Справа № 5006/19/54пн/2012
Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Демідової П.В.
При секретарі судового засідання Самойловій К.Є.
Розглянув у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Публічного акціонерного товариства «Технологічне і спеціальне обладнання», м. Краматорськ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорський завод енергетичного машинобудування», м. Краматорськ
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Публічного акціонерного товариства «Кредитпромбанк», м. Київ
про визнання відсутнім права звернення стягнення на майно за іпотечним договором №25ДС/03/101/2011-КЛТ від 09.02.2011р. договорами застави обладнання №25ДС/03/301/2011-КЛТ від 09.02.2011р., №25/03/302/2010-КЛТ від 09.02.2011р.
За участю представників сторін:
Від позивача : ОСОБА_1 за довіреністю.
Від відповідача: ОСОБА_2 - директор.
Від третьої особи: не з'явився.
Публічне акціонерне товариство «Технологічне і спеціальне обладнання», м. Краматорськ
звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до «Краматорський завод енергетичного машинобудування», м. Краматорськ про визнання відсутнім права звернення стягнення на майно за іпотечним договором №25ДС/03/101/2011-КЛТ від 09.02.2011р. договорами застави обладнання №25ДС/03/301/2011-КЛТ від 09.02.2011р., №25/03/302/2010-КЛТ від 09.02.2011р.
Ухвалою суду від 16.08.2012р. за вказаним позовом порушено провадження по справі №5006/19/54пн/2012 та залучено в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Публічного акціонерного товариства «Кредитпромбанк», м. Київ.
Представник позивача у судовому засіданні підтримав позовні вимоги.
Представники відповідача у судовому засіданні заперечив проти позовних вимог з підстав, викладених у відзиві.
Представник третьої особи у судове засідання не з'явився.
Враховуючи нез'явлення третьої особи, ненадання сторонами витребуваних документів в повному обсязі та необхідність витребування додаткових доказів, розгляд справи слід відкласти.
Керуючись п.п.1-3 ст.77, ГПК України, господарський суд, -
Відкласти розгляд справи на 10:30 год. 11.09.12 року.
Зобов'язати позивача зявитись у судове засідання, надати оригінали кредитного договору, договору про внесення змін, договори застави та іпотеки для огляду в судовому засіданні, за наявністю надати докази виконання зобов'язань за кредитним договором.
Зобов'язати відповідача зявитись у судове засідання; надати : витяг з Державного реєстру обтяжень заставленого майна, який свідчить про реєстрацію відомостей щодо звернення стягнення на обтяжене майно; докази невиконання позивачем зобов'язань за кредитним договором; докази переходу прав кредитора за договором відступлення права вимоги (акти приймання передачі, документи, які посвідчують розрахунок за придбані права); витяг з державного реєстру іпотек.
Зобов'язати третю особу зявитись у судове засідання; надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України; документ, що посвідчує особу представника; правоустановчі документи (статут, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, довідку з ЄДРПОУ в оригіналах та належним чином засвідчених копіях); надати суду письмові пояснення по суті спору та докази наявності прострочених зобов'язань позивача(виписки по рахунках) на час переходу прав кредитора від третьої особи до відповідача.
Суддя Демідова П.В.