Ухвала від 14.05.2012 по справі 16/149

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

УХВАЛА
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

14.05.12 р. Справа № 16/149

Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Чернової О.В.

При секретарі судового засідання Светлічній В.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу

Публічного акціонерного товариства «Рутченківський завод «Гормаш», м. Донецьк

на дії Відділу державної виконавчої служби Кіровського районного управління юстиції у м.Донецьку та спокунукання виконати певні дії з примусового виконання наказу №16/149

за позовом Відкритого акціонерного товариства “Рутченківський завод “Гормаш” м.Донецьк

до відповідача: Приватного підприємства “Донбастеплокомплект” м.Донецьк

про стягнення заборгованості з орендної плати в розмірі 2080,79грн.

За участю представників сторін:

Від скаржника: ОСОБА_1 за довіреністю

Від боржника: не з'явився

Від ВДВС: не з'явився

23 квітня 2012р. Публічного акціонерного товариства «Рутченківський завод «Гармаш», м. Донецьк надійшла скарга, в якій скаржник просить визнати неправомірними дії Відділу державної виконавчої служби Кіровського районного управління юстиції у м.Донецьку, які виявилися у винесенні постанови ВП№31212541 від 01.02.2012р. про відмову у відкритті виконавчого провадження, скасувати вказану постанову, зобов'язати ВДВС Кіровського РУЮ у м. Донецьку прийняти до виконання наказ №16/149 та змінити у виконавчому провадженні назву стягувача з Відкритого акціонерного товариства “Рутченківський завод “Гормаш” на Публічне акціонерне товариство «Рутченківський завод «Гормаш», м. Донецьк.

Представник скаржника у судовому засіданні підтримав вимоги, викладені у скарзі в повному обсязі.

Представник боржника у судове засідання не з'явився.

Представник ВДВС у судове засідання не з'явився.

Враховуючи нез'явлення у судове засідання представників боржника та органу ДВС, ненадання сторонами витребуваних документів в повному обсязі, та необхідність витребування нових доказів, розгляд справи слід відкласти.

Керуючись п.п. 1-3 ст.77, ГПК України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 11:30 год. 24.05.12 року.

Зобов'язати скаржника з'явитися у засідання суду, надати документи, що підтверджують викладені у скарзі обставини, оригінали документів для огляду в судовому засіданні, надати оригінал журналу вхідної кореспонденції для огляду у судовому засіданні.

Зобов'язати боржника з'явитися у засідання суду, надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України, документ, що посвідчує особу представника, письмові пояснення по суті скарги.

Зобов'язати Відділ державної виконавчої служби Кіровського районного управління юстиції у м.Донецьку з'явитись у засідання суду, надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України, документ, що посвідчує особу представника.

Явка сторін у судове засідання обов'язкова.

Суддя Чернова О.В.

Попередній документ
59282090
Наступний документ
59282092
Інформація про рішення:
№ рішення: 59282091
№ справи: 16/149
Дата рішення: 14.05.2012
Дата публікації: 03.08.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (18.05.2010)
Дата надходження: 26.03.2010
Предмет позову: стягнення - 14367,38грн.