83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
30.07.2013р. Справа № 905/4591/13
За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Квадро Центр» м. Київ
до відповідача: Публічного акціонерного товариства «Красноармійський динасовий завод» м. Красноармійськ
про стягнення 43 167,76 грн.
Суддя Забарющий М.І.
Представники:
Від позивача: ОСОБА_1 - за довіреністю
Від відповідача: не з'явились
Позивач, товариство з обмеженою відповідальністю «Квадро Центр» м. Київ, звернувся до господарського суду з позовом до відповідача, публічного акціонерного товариства «Красноармійський динасовий завод» м. Красноармійськ, про стягнення 43 167,76 грн.
Представник позивача наполягала на задоволенні позовних вимог.
Представники відповідача у судове засідання не з'явились, суд не прийняв у засідання суду ОСОБА_2, оскільки, не подано оригіналу довіреності.
У зв'язку з неявкою в судове засідання повноважних представників відповідача та ненаданням витребуваних документів, необхідних для вирішення спору, суд відкладає розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Відкласти розгляд справи на 13.08.2013 року о 09:00 год.
Відповідачу надати суду відзив на позов; обґрунтований розрахунок оспорюваної суми.
Відповідачу виконати вимоги суду. Суд попереджує відповідача, що за невиконання вимог суду вони можуть бути оштрафовані на суму до 1 700 грн.
Явка представників відповідача у засідання суду обов'язкова.
Суддя М.І. Забарющий
Надруковано 2 прим.:
відповідачу -1
у справу -1
вик. ОСОБА_3
381 91 20