25.07.16р. Справа № 904/4801/16
За позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПРИВАТБАНК", м. Дніпропетровсь
до відповідач-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Приват-Фінансист", м. Дніпропетровськ
відповідач-2: Приватного підприємства "Є.В.А.", с. Григорівка, Світловодський район, Кіровоградська області
про стягнення заборгованості за договором банківського обслуговування у розмірі 47 378,49 грн.
Суддя Суховаров А.В.
Без участі представників сторін
Публічне акціонерне товариство ОСОБА_1 "ПРИВАТБАНК" звернулось з позовом до відповідача -1 Товариства з обмеженою відповідальністю "Приват-Фінансист", відповідача -2 Приватного підприємства "Є.В.А.", у якому просить господарський суд стягнути солідарно з відповідачів на свою користь заборгованість за договором № CS0NOH від 09.06.2006 р., в розмірі 47 378, 49 грн., а також 1 378, 00 грн судового збору.
Ухвалою суду від 18.07.16р. розгляд справи відкладено на 01.08.16р. о 12 год.15 хв.
22.07.2016 року від Приватного підприємства "Є.В.А." надійшло клопотання, за змістом якого представник ПП "Є.В.А." просить суд:
- забезпечити проведення судового засідання у справі №904/4801/16, що призначене на 01.08.2016 року о 12 год. 15 хв., у режимі відеоконференції;
- визначити Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області, відповідальним за проведення відеоконференції під час судового засідання.
Відповідно до ст.741 ГПК України господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
Враховуючи викладене, суд вважає за можливе задовольнити клопотання представника ПП "Є.В.А." ОСОБА_2, здійснити відповідача-2 у судовому засіданні в режимі відеоконференції, яке відбудеться 01.08.2016 р. об 12 год. 15 хв., доручивши проведення відеоконференції Світловодському міськрайонному суду Кіровоградської області.
Керуючись ст.ст. 741 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
Клопотання Приватного підприємства "Є.В.А." про участь представника відповідача-2 в судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.
Судове засідання в режимі відеоконференції відбудеться 01.08.2016р. о 12 год. 15 хв. у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 3-409 за адресою: 49600, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка (Куйбишева), 1-а.
Доручити проведення відеоконференції Світловодському міськрайонному суду Кіровоградської області ( 27501, м. Світловодськ, вул. Приморська, 48).
Копію ухвали направити на адресу Світловодському міськрайонному суду Кіровоградської області ( 27501, м. Світловодськ, вул. Приморська, 48), на його електронну адресу (inbox@sv.kr.court.gov.ua).
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя ОСОБА_3