Справа № 219/7318/16-ц
Провадження № 2-о/219/725/2016
Іменем України
про відкриття провадження у справі
26 липня 2016 року
Суддя Артемiвського мiськрайонного суду Донецької областi ОСОБА_1, розглянувши заяву ОСОБА_2, заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по м. Артемівську Артемівського МРУЮ у Донецькій області про встановлення факту смерті, -
Заявник ОСОБА_2 звернулася до суду із вказаною заявою, в якій просила ухвалити рішення про встановлення факту смерті громадянина України ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який помер 02 липня 2016 року у м. Жданівка Донецької області, держава України.
Заяву надано з дотриманням вимог ст. ст.119, 256-258 ЦПК України.
Відповідно до ч.2 ст. 257-1 ЦПК України, справи про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, розглядаються невідкладно з моменту надходження відповідної заяви до суду.
На підставі ст.ст.1, 6, 11, 59, 60, ст. 74, 212, 213, 234 ЦПК України, з урахуванням положень 257-1 ЦПК України щодо невідкладності розгляду даної категорії справ, суд визначає час судового розгляду, достатній для забезпечення права на завчасне повідомлення заявника та заінтересованої особи про час та місце розгляду справи, права для прийняття безпосередньої участі у судовому засіданні, а також можливості надати суду всі наявні докази, а суду можливості витребувати всі необхідні докази по справі.
Згідно статті 35 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо
предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі також за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі. Якщо суд при прийнятті позовної заяви, здійсненні провадження у справі до судового розгляду або під час судового розгляду справи встановить, що судове рішення може вплинути на права і обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.
Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що судове рішення може вплинути на права і обов'язки осіб, які не є стороною у справі, тому суд вважає за потрібне залучити до участі в справі як заінтересовану особу Артемівське об'єднане управління пенсійного фонду України Донецької області.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 35, 122, 208-210, 234, 235, 256-258 ЦПК України, суд
Відкрити провадження у справi за заявою ОСОБА_2, заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по м. Артемівську Артемівського МРУЮ у Донецькій області про встановлення факту смерті.
Призначити справу до судового розгляду в залi Артемiвського мiськрайонного суду Донецької областi на 29 липня 2016 року на 11 годину 45 хвилин.
Заявнику у судове засідання надати оригінали документів доданих до заяви для огляду.
Залучити до участі у справі в якості заінтересованої особи - Артемівське об'єднане управління пенсійного фонду України Донецької області (адреса: м. Бахмут, вул. Миру, 35).
У судове засідання викликати заявника та заінтересованих осіб.
Копію ухвали надіслати заявнику, а заінтересованим особам, крім того, направити копію заяви та додані до неї документи. Заінтересованим особам запропонувати подати письмові пояснення по заяві та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала оскарженню не пiдлягає.
Суддя Л.В.Шевченко