Головуючий у 1 інстанції - Голошивець І. О.
Суддя-доповідач - ОСОБА_1
( вступна та резолютивна частина )
"26" липня 2016 р. справа №805/1022/16-а
приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15
Донецький апеляційний адміністративний суд колегією суддів у складі:
Головуючого судді: Васильєвої І.А.
Суддів: Жаботинської С.В.
ОСОБА_2
при секретарі судового засідання: Борисова А.А.,
за участю:
позивача - ОСОБА_3,
представника позивача, - ОСОБА_4,
представників відповідача 1, - не з'явились,
представників відповідача 2, - ОСОБА_5,
представників третьої особи: ОСОБА_6, ОСОБА_7,
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_3 на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02 червня 2016 року у справі № 805/1022/16-а за позовом ОСОБА_3 до Артемівського міськрайонного управління юстиції , Артемівської районної державної адміністрації, третьої особи: Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «АТО» про визнання нечинною та скасування державної реєстрації права оренди, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_3 на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02 червня 2016 року у справі № 805/1022/16-а, - залишити без задоволення.
Постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02 червня 2016 року у справі № 805/1022/16-а, - залишити без змін.
Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня складення в повному обсязі.
Головуючий суддя І.А. Васильєва
Судді С.В. Жаботинська
ОСОБА_2