Ухвала від 14.06.2016 по справі 522/3603/15-ц

Справа № 2-3603/15

Провадження № 2зз/522/139/16

УХВАЛА

14 червня 2016 року Приморський районний суд міста Одеси в складі:

головуючого-судді Чернявської Л.М.,

при секретарі Прусс О.М.,

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі засідань суду в м. Одесі заяву представника ОСОБА_1 про скасування заходів щодо забезпечення позову,

ВСТАНОВИВ:

Представник ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про скасування заходів забезпечення позову, накладеного ухвалою Приморського районного суду міста Одеси від 26 травня 2015 року.

Мотивує вимоги тим, що рішення Приморського районного суду міста Одеси від 29 квітня 2016 року по справі № 2-6174/11 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про визнання договору дарування недійсним набрало законної сили 11.05.2016 року, в зв'язку з чим, вжиті ухвалою суду заходи забезпечення позову від 26 травня 2015 року підлягають скасуванню.

Сторони в судове засідання не з'явились, про день, місце та час розгляду справи були повідомлені належним чином.

Відповідно до ч. 5 ст. 154 ЦПК України питання про скасування заходів забезпечення позову вирішується в судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неявка цих осіб не перешкоджає розгляду питання про скасування заходів забезпечення позову.

Розглянув матеріали справи, суд вважає, що заява обґрунтована та підлягає задоволенню з наступних підстав.

Ухвалою Приморського районного суду міста Одеси від 26 травня 2015 року вжиті заходи щодо забезпечення позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про визнання договору дарування недійсним, а саме накладено арешт на квартиру під № 5 в будинку № 9 по вулиці Ляпунова в місті Одесі, яка зареєстрована за ОСОБА_2.

Рішенням Приморського районного суду міста Одеси від 29 квітня 2016 року задоволено позов ОСОБА_1, визнано недійсним договір дарування 228/1000 частин квартири під № 5 у будинку № 9 по провулку Ляпунова у місті Одесі, укладений 26 березня 2014 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, посвідчений приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3, реєстровий № 728, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 323435951101;повернуто сторони в первинний стан, шляхом скасування реєстрації права власності на зазначену квартиру за ОСОБА_2 та поновлення реєстрації права власності за ОСОБА_1 на 228/1000 частин квартири під № 5 у будинку № 9 по провулку Ляпунова у місті Одесі; стягнуто з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в розмір 2 129 (дві тисячі сто двадцять дев'ять) гривень 31 копійка.

Рішення не оскаржено та набрало законної сили 11.05.2016 року.

Відповідно до ч. 6 ст. 154 ЦПК України якщо у задоволенні позову було відмовлено, провадження у справі закрито або заяву залишено без розгляду, вжиті заходи забезпечення позову застосовуються до набрання судових рішенням законної сили. Проте суд може одночасно з ухваленням судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.

Згідно ч. 3 ст. 154 ЦПК України заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом , який розглядає справу.

Отже, вжитті ухвалою суду Приморського районного суду міста Одеси від 26 травня 2015 року заходи щодо забезпечення позову підлягають скасуванню.

Керуючись ст.ст. 154, 208-210 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву представника ОСОБА_1 про скасування заходів щодо забезпечення позову задовольнити.

Скасувати заходи забезпечення позову, вжитті ухвалою Приморського районного суду міста Одеси від 26 травня 2015 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про визнання договору дарування недійсним.

Скасувати арешт накладений на квартиру під № 5 в будинку № 9 по вулиці Ляпунова в місті Одесі, яка зареєстрована за ОСОБА_2.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області, через Приморський районний суд міста Одеси, шляхом подачі апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Л. М. Чернявська

14.06.2016

Попередній документ
59229824
Наступний документ
59229826
Інформація про рішення:
№ рішення: 59229825
№ справи: 522/3603/15-ц
Дата рішення: 14.06.2016
Дата публікації: 29.07.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Приморський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України