Ухвала від 14.07.2016 по справі 821/520/16

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

14 липня 2016 р.

м.Одеса

Справа № 821/520/16

Категорія: 8.3.3

Головуючий в 1 інстанції: Василяка Д.К.

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Скрипченко В.О., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 27 травня 2016 року у справі за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства «Южмормонтаж» до Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення №0000092200 від 10.03.2016 р,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Херсонського окружного адміністративного суду від 27 травня 2016 року адміністративний позов ПАТ «Южмормонтаж» задоволений в повному обсязі. Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення - рішення Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області від 10 березня 2016 року №0000092200.

13 червня 2016 року Херсонська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Херсонській області подала апеляційну скаргу на зазначену постанову суду.

Подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: по справі не сплачено судовий збір (державне мито) за подачу апеляційної скарги.

Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 17 червня 2016 року апеляційну скаргу Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 27 травня 2016 року залишено без руху та надано строк для виправлення недоліків апеляційної скарги до 14 липня 2016 року.

Згідно повідомлення про вручення поштового відправлення, копію ухвали від 17 червня 2016 року апелянт отримав 29 червня 2016 року (а.с. 143).

12 липня 2016 року до Одеського апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання про продовження строку усунення недоліків апеляційної скарги, посилаючи на можливість надання відповідачеві бюджетних асигнувань на сплату судового збору, відповідно до ст. 49, 51, 102, КАС України, ст. 8 Закону України «Про судовий збір».

Згідно ч. 1 ст. 102 КАС України пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.

Враховуючи викладені у клопотанні про продовження процесуального строку доводи, вважаю за необхідне задовольнити це клопотання та продовжити строк виконання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху до 02 вересня 2016 року.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст.102, 187, 189 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області про продовження строку усунення недоліків апеляційної скарги - задовольнити.

Продовжити строк до 02 вересня 2016 року виконання ухвали судді Одеського апеляційного адміністративного суду від 17 червня 2016 року про залишення без руху апеляційної скарги Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 27 травня 2016 року.

Копію ухвали направити особі, яка подала апеляційну скаргу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя: В.О. Скрипченко