Ухвала від 18.07.2016 по справі 522/25749/15-а

УХВАЛА

18 липня 2016 р.м.ОдесаСправа № 522/25749/15-а

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Димерлій О.О., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Кіровської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на ухвалу Приморського районного суду м.Одеси від 30.05.2016 р. по справі № 522/25749/15-а

позивач ОСОБА_2

відповідач Кіровська сільська рада Роздільнянського району Одеської області

про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Приморського районного суду м.Одеси від 30.05.2016 р. застосовано штраф до відповідача по справі за позовом ОСОБА_2 до Кіровської сільської ради Роздільнянського району Одеської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії.

На зазначену ухвалу суду Кіровська сільська рада Роздільнянського району Одеської області подала апеляційну скаргу, яка не відповідає вимогам ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки у справі відсутні докази про сплату судового збору за подачу апеляційної скарги.

Апелянтом в апеляційній скарзі зазначено про наявність квитанції про сплату судового збору у додатках до апеляційної скарги, однак відповідно до акту Приморського районного суду м. Одеси від 07 липня 2016 року зазначена квитанція в додатках до апеляційної скарги відсутня.

Також суд апеляційної інстанції зазначає, що апелянтом пропущено встановлений КАС України строк звернення до суду із апеляційною скаргою. Але в матеріалах справи відсутні докази отримання оскарженого рішення Кіровською сільською радою Роздільнянського району Одеської області.

Апелянт не являється особою, яка звільнена від сплати судового збору відповідно до ст.5 Закону, а оскаржувана ухвала є об'єктом справляння судового збору згідно ст.3 Закону, тому апеляційна скарга, відповідно до вимог ч.1 ст.108 КАС України, має бути залишена без руху, з наданням строку для усунення зазначених недоліків.

Відповідно до п.п.5 п.3 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на ухвалу суду складає 1 розмір мінімальної заробітної плати (1378 грн.).

Судовий збір за подачу апеляційної скарги до Одеського апеляційного адміністративного суду повинно бути перераховано або внесено на рахунок №31212206781008, одержувач ГУК в Одеській області / Приморський р-н./ 22030101 код ЄДРПОУ 38016923,банк отримувача: ГУДКСУ в Одеській області МФО: 828011 Код ЄДРПОУ суду 34380461, в сумі 1378 грн., а тому апеляційна скарга, відповідно до вимог ч.1 ст.108 КАС України має бути залишена без руху, з наданням строку для усунення зазначених недоліків.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу.

Керуючись ч.1 ст. 108, ст.ст. 187, 189 КАС України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Кіровської сільської ради Роздільнянського району Одеської області залишити без руху, надавши десятиденний строк з дня отримання копії зазначеної ухвали для усунення недоліків, а саме: надання квитанції про сплату судового збору.

Роз'яснити апелянту , що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст.108 КАС України апеляційна скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України, у відповідності до чинного законодавства.

Суддя: Димерлій О.О.