Ухвала від 14.07.2016 по справі 803/971/16

Категорія справи - 2.1

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

14 липня 2016 року Справа № 803/971/16

Суддя Волинського окружного адміністративного суду Дмитрук В.В., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , оперативного командування « ІНФОРМАЦІЯ_2 » Сухопутних військ Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ Збройних сил України про визнання протиправними бездіяльності та дій, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся в суд із позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , оперативного командування « ІНФОРМАЦІЯ_2 » Сухопутних військ Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ Збройних сил України про визнання протиправною бездіяльності ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо невиплати ОСОБА_2 коштів за відрядження з 28.01.2015 року по 20.03.2015 року та зобов'язання здійснити таку виплату, визнання протиправними дій оперативного командування « ІНФОРМАЦІЯ_2 » Сухопутних військ Збройних Сил України щодо розгляду звернення ОСОБА_1 від 04.12.2015 року та зобов'язання належним чином розглянути це звернення, визнання протиправною бездіяльності Командування Сухопутних військ Збройних сил України щодо не розгляду звернення ОСОБА_1 від 04.12.2015 року та зобов'язання належним чином розглянути дане звернення.

Позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України).

Дану позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Адміністративний позов подано у строк, встановлений статтею 99 КАС України.

Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені КАС України, відсутні.

Керуючись статтею 107 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , оперативного командування « ІНФОРМАЦІЯ_2 » Сухопутних військ Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ Збройних сил України про визнання протиправними бездіяльності та дій, зобов'язання вчинити дії.

Зобов'язати відповідачів до судового розгляду у разі заперечення проти позову надати письмові заперечення і всі матеріали, що були або мали бути взяті ними до уваги при прийнятті рішень, з приводу яких подано позов.

Справа розглядатиметься і вирішуватиметься суддею одноособово.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, разом із витягом про їхні процесуальні права та обов'язки, а відповідачам - копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення і не може бути оскаржена.

Суддя В.В. Дмитрук

Попередній документ
59006466
Наступний документ
59006468
Інформація про рішення:
№ рішення: 59006467
№ справи: 803/971/16
Дата рішення: 14.07.2016
Дата публікації: 28.09.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Волинський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення реалізації конституційних прав особи, а також реалізації статусу депутата представницького органу влади, організації діяльності цих органів, зокрема зі спорів щодо:; забезпечення права особи на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів