Ухвала від 14.07.2016 по справі 463/848/15-ц

Справа №463/848/15-ц

Провадження №6/463/78/16

УХВАЛА

судового засідання

14 липня 2016 року Личаківський районний суд м. Львова

в складі: головуючого судді - Лакомської Ж. І.

при секретарі - СкочкоА.В.

представника позивача - ОСОБА_1

представника третьої особи Личаківської районної

адміністрації Львівської міської ради - Михальської - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Львові заяву ОСОБА_3 про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню по цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3, третьої особи Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради про приведення горища до попереднього стану, усунення перешкод в користуванні горищем, встановлення сервітуту на право користування приміщенням ,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_3 звернулась в суд з заявою про визнання визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню.

Заяву мотивує тим, що згідно рішення Личаківського районного суду м.Львова від 13 жовтня 2015 року та рішення апеляційного суду Львівської області від 02 грудня 2015 року встановлено сервітут, яки надано право двічі на рік безоплатного користування приміщеннями комори під літю2-6 площею 8,3 кв.м. у будинку №8 по вул. Самійленка у м.Львові, що належить на праві власності ОСОБА_3 для проходу ОСОБА_4, власнику квартир №1 в буд.№8 по вул. Самійленка у м.Львові за попереднім погодженням з власником приміщення під літ. 2-6 площею 8,3 кв.м. у будинку №8 по вул. Самійленка у м.Львові до зміни його цільового призначення. Вказує що згідно даного рішення було видано два виконавчі листи, що унеможливлює виконання рішення суду.

В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_4-ОСОБА_1 та представник третьої особи Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради - Михальська - ОСОБА_2 проти задоволення даної заяви заперечили, вважають, що така до задоволення не підлягає.

Заявник ОСОБА_3 в судове засідання не з»явилась з невідомих суду причин, про день та час судового засідання була повідомлена належним чино, про причини неявки не повідомила.

Суд, оглянувши матеріали заяви приходить до висновку про те , що в задоволенні такої слід відмовити з наступних підстав.

Відповідно до ч.2 ст.368 ЦПК України За кожним судовим рішенням, яке набрало законної сили, за заявою осіб, на користь яких воно ухвалено, чи прокурора, який здійснював у цій справі представництво інтересів громадянина або держави в суді, видається один виконавчий лист. Якщо на підставі ухваленого рішення належить передати майно, що перебуває в кількох місцях, або якщо рішення ухвалено на користь кількох позивачів чи проти кількох відповідачів, суд має право за заявою стягувачів видати кілька виконавчих листів, точно зазначивши, яку частину рішення треба виконати за кожним виконавчим листом.

Відтак з врахуванням наведених вище мотивів суд не вбачає підстав для визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню, та в задоволенні даної заяви відмовляє.

Керуючись ст.368 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

В задоволенні заяви ОСОБА_3 про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню- відмовити за безпідставністю.

Суддя: Лакомська Ж. І.

Попередній документ
59001169
Наступний документ
59001171
Інформація про рішення:
№ рішення: 59001170
№ справи: 463/848/15-ц
Дата рішення: 14.07.2016
Дата публікації: 21.07.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Личаківський районний суд м. Львова
Категорія справи: