Ухвала від 07.07.2016 по справі 815/477/16

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

07 липня 2016 року К/800/18237/16

Суддя Вищого адміністративного суду України Юрченко В.П.,

перевіривши касаційну скаргу Товариства з обмеженою "Торговий Дім "Дельта Вілмар"

на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 24.03.2016

та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 16.06.2016

у справі № 815/477/16

за позовом Товариства з обмеженою "Торговий Дім "Дельта Вілмар"

до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС

про скасування податкового повідомлення - рішення,-

ВСТАНОВИВ:

Касаційна скарга не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) з огляду на наступне.

Згідно з частиною п'ятою статті 213 КАС України до касаційної скарги додається, зокрема, документ про сплату судового збору.

Як вбачається з матеріалів даної касаційної скарги, Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Дельта Вілмар" звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з позовом, у якому просило суд скасувати податкове повідомлення-рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального Головного управління ДФС від 30.09.2015 № 0000194100 про зменшення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість у розмірі 1665463 грн. 80 коп.

Згідно пункту 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" в редакції чинній на момент звернення скаржника до суду першої інстанції з даним адміністративним позовом, ставка судового збору за подання до адміністративного суду позовної заяви майнового характеру, яка подана юридичною особою встановлена у розмірі: 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.

Пунктом 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" в редакції чинній на момент звернення скаржника до суду касаційної інстанції з даною касаційною скаргою, ставка судового збору за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду встановлена у розмірі 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Таким чином, Товариству з обмеженою "Торговий Дім "Дельта Вілмар" за подання касаційної скарги на постанову Одеського окружного адміністративного суду та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 16.06.2016, необхідно було сплатити судовий збір в розмірі 29978 грн. 35 коп.

Проте, до касаційної скарги заявником додано платіжне доручення від 01.07.2016 № 3702 про сплату судового збору у розмірі 29906 грн. 36 коп., тобто меншому, ніж передбачено положеннями статті 4 Закону України "Про судовий збір" за подання касаційної скарги на рішення суду.

Виходячи з наведеного та положень статей 108, 214 КАС України касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши строк скаржнику для усунення зазначених недоліків.

Керуючись статтями 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИВ:

Залишити без руху касаційну скаргу Товариства з обмеженою "Торговий Дім "Дельта Вілмар" на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 24.03.2016 та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 16.06.2016 у справі № 815/477/16.

Надати Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Дельта Вілмар" строк для усунення недоліків касаційної скарги - 30 днів з моменту отримання ухвали.

Роз'яснити, що у разі неусунення недоліків, касаційну скаргу буде повернуто скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.П. Юрченко