Ухвала від 29.06.2016 по справі 808/347/16

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

"29" червня 2016 р.

справа № 808/347/16

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Бишевська Н.А.,

перевіривши на відповідність вимогам КАС України апеляційну скаргу Запорізької митниці ДФС

на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 02 березня 2016 року у справі №808/347/16

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КЛІОН"

до Запорізької митниці ДФС

про визнання протиправними та скасування рішення та картку відмови в прийнятті митної декларації, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 02 березня 2016 року адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "КЛІОН" задоволено.

Не погодившись із вказаним рішенням суду, 18 березня 2016 року Запорізькою митницею ДФС подано апеляційну скаргу.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 05.04.2016 року заявнику апеляційної скарги запропоновано у строк протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху привести у відповідність до ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу, а саме: надати до суду належним чином оформлений документ про сплату судового збору в належному розмірі.

19.05.2016 року до суду надійшло клопотання Запорізької митниці ДФС про продовження строку для усунення недоліків апеляційної скарги, у зв'язку з відсутністю відкритих асигнувань на травень місяць.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 23.05.2016 року відповідачу продовжено строк на усунення недоліків апеляційної скарги до 20.06.2016 року.

22.06.2016 року до суду надійшло клопотання Запорізької митниці ДФС про відстрочення сплати судового збору, у зв'язку з відсутністю відкритих асигнувань на травень місяць.

Дослідивши надане скаржником клопотання суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Із змісту вищезазначеного клопотання вбачається, що відповідачем не зазначено конкретної дати, коли саме у нього з'явиться можливість щодо сплати судового збору.

Слід вказати, що суд не має законних підстав на відстрочення сплати судового збору, без зазначення чітких термінів та перспектив, які наявні у митниці щодо надходження коштів.

Таким чином, у задоволенні клопотання Запорізької митниці ДФС про відстрочення сплати судового збору відмовити.

З огляду на те, що ухвала про залишення без руху апеляційної скарги не оскаржувалась відповідачем до Вищого адміністративного суду України та скаржником не надано документу про сплату судового збору в належному розмірі, вбачається, що відповідачем не виконано вимоги ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 05.04.2016 року.

Згідно з ч.3 ст.189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 КАС України, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу.

Приймаючи до уваги, що Запорізькою митницею ДФС недоліки апеляційної скарги не усунуто, апеляційну скаргу слід повернути заявнику.

Керуючись ст. ст. 108, 187, 189 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Запорізької митниці ДФС на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 02 березня 2016 року у справі №808/347/16 - повернути заявнику.

Ухвалу направити сторонам у справі.

Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 254 КАС України та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку і строки, визначені ст. 212 КАС України.

Суддя Н.А. Бишевська