Ухвала від 14.07.2016 по справі 688/2662/16-ц

Справа 688/2662/16-ц

№ 6/688/23/16

Ухвала

14 липня 2016 року м.Шепетівка

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області в складі:

головуючого судді Огородніка І.В.,

секретаря Гошовської О.О.,

з участю заінтересованої особи ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Шепетівка заяву уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» ОСОБА_2, про видачу дубліката виконавчого листа, -

ВСТАНОВИВ:

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» ОСОБА_2, звернулася до суду із заявою про видачу дублікатів виконавчих листів.

В заяві про видачу дублікатів виконавчих листів заявник просить видати дублікат виконавчого листа про примусове виконання рішення Шепетівського міськрайонного суду від 26.10.2015 р., у справі №688/3034/15-ц щодо стягнення заборгованості з ОСОБА_1, а також видати дублікат виконавчого листа про примусове виконання рішення Шепетівського міськрайонного суду від 26.10.2015 р., у справі №688/3034/15-ц щодо стягнення заборгованості з ОСОБА_3, у зв'язку з тим, що оригінали виконавчих листів було втрачено.

В судове засідання представник заявника не з'явився, подав клопотання у якому просить заяву про видачу дублікатів виконавчих листів задовольнити, розглядати вищевказану заяву за відсутності представника.

В судове засідання зявився ОСОБА_1, який не заперечував проти задоволення заяви про видачу дублікатів виконавчих листів.

Суд, розглянувши заяву про видачу дублікатів виконавчих листів, вважає її такою, що підлягає задоволенню.

Відповідно ст. 370 ЦПК України, замість втраченого оригіналу виконавчого листа або судового наказу суд, який видав виконавчий лист або судовий наказ, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат. Заява про видачу дубліката розглядається в судовому засіданні з викликом сторін і заінтересованих осіб. Їхня неявка не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката.

За таких обставин суд вважає за необхідне заяву уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» ОСОБА_2, про видачу дублікатів виконавчих листів задовольнити та видати дублікати виконавчих листів, оскільки оригінали втрачено, рішення не виконано і не втратило своєї законної сили.

Керуючись ст. 370 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» ОСОБА_2 про видачу дублікатів виконавчих листів по справі №688/3034/15-ц за позовом Публічного акціонерного товариства «Банк Форум» в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» ОСОБА_2 до ОСОБА_1, ОСОБА_4, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором задовольнити та видати дублікати втрачених виконавчих листів.

На ухвалу протягом п'яти днів з дня її винесення, а в разі постановлення ухвали без участі особи, яка її оскаржує в той же строк з дня отримання її копії, може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Хмельницької області через Шепетівський міськрайонний суд.

Суддя Огороднік І.В.

Попередній документ
58975201
Наступний документ
58975203
Інформація про рішення:
№ рішення: 58975202
№ справи: 688/2662/16-ц
Дата рішення: 14.07.2016
Дата публікації: 20.07.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: